توی این مقاله سعی میکنیم بهترین بازی های سال 2017 که در بخش های مختلف  قراره منتشر بشوند یا منتشر شدند رو قرار بدیم توی هر قسمت از این سری مقالات به معرفی 3 بازی می پردازیم.نام بازی : Ghost Recon: Wildlands

تاریخ انتشار : 17 اسفند 1396

توسعه دهنده : Ubisoft Paris

لینک سایت: وب سایت رسمی شرکت

با نگاهی کلی به بازی در اولین نظر توجه ما به گستردگی جهان بازی یا به اصطلاح Open World بودن این بازی به همراه بیش از 100 ماموریت که می توان با همکاری یک دوست و شریک آن را گذراند جلب می شود. نسخه جدید بازی که با نام سرزمین های وحشی شناحته می شود در سرزمین بولیوی جایی که چهار نفر متشکل از گرو های نظامی برای متلاشی کردن گرو های مواد مخدر که با همکاری دولت کار میکنند فرستاد ه شده اند. در بعضی موارد به بازیکن ها ماموریت های خاصی مانند دزدیدن اطلاعاتی که چگونه دشمنان از آن ها استفاده میکنند.

این اولین باره در سری 10 گانه این بازی سازندگان این بازی وعده دنیایی بزرگ را داده ایند  که شامل کوه ها، جنگل ، صحرا که میتونین با وسیله هایی از قبیل ماشین هلی کوپتر یا حتی چتر نجات اون هارو اکتشاف کنید. اصلحه ها و تجهیزات تقریبا به روز هستن و شبیه به نسخه های پیشین این بازی می باشند.

در ویدیو زیر میتونی trailer این بازی رو مشاهده کنین.نام بازی : Prey

تاریخ انتشار : 2017

توسعه دهنده : Arkane

لینک سایت: وب سایت رسمی شرکت

بازی Prey جدید کاری با نام Prey قدیمی نداره حتی اسمش هم Prey 2 نیست ، پروژه ای که تو سال 2014 کنسل شد . اما حالا این بازی در دستان کمپانی Arkane  است که تنها معروفیت اون رو میشه نام بازی گذاشت.

شما تو این بازی با شخصیت  Morgan Yu(با انتخاب جنسیت ) بازی خواهید کرد.نام بازی : Red Dead Redemption 2

تاریخ انتشار :پاییز 2017

توسعه دهنده : Rockstar Studios

لینک سایت: وب سایت رسمی شرکت

Rockstar بار دیگه با معرفی یه بازی قابل پیش بینی و بدون فاش کردن جزییات به میدون میاد. نسخه اصلی Red Dead Redemption هیچ وقت واسه pc نیومد اما این احساس بیشتر شبیه تکرار کاریه که واسه GTA v انجام دادند.

اگه فرض ما درست باشه ما با هفت سوار کار باشکوه از غرب  مواجه هستیم . این کمپانی گفته این بازی به صورت چند نفره هم اجرا میشه که البته بر خلاف GTA مردم به جای ماشین های مدل جدید قطارها رو هدایت می کنند.

 

پایان قسمت اول از سری چهارگانه بهترین بازی های اکشن 2017.

دیدگاهتان را بنویسید