همه نقش ها! در این بازی شما حق انتخاب فراوانی دارید و بهترین راه برای شناسایی مکان و موقعیت نهایی شما در بازی، این است که تا جایی که امکانش هست با تمام کاراکتر های موجود، بازی کنید تا موقعیت های مورد علاقه تان را کشف کنید. نقش های متفاوت، Champion های متفاوت، ساختار Item (Item Builds)های متفاوت. به زودی در خواهید یافت که با کدام یک از Champion ها ارتباط برقرار می کنید. همچنین در مورد بازی کردن فقط با یک کاراکتر، این نکته قبل ذکر است که باعث می شود شما در قسمت هایی از بازی برای همیشه پس رفت داشته باشید و یا حتی Ban شدن کاراکتر مورد علاقتان باعث ناراحتی شما بشود.

بهترین Support های بازی League of Legends:

Braum – The Heart of the Freljord

Braum مثال بسیار مناسبی برای بیان تفاوت بین Support و دیگر نقش های بازی می باشد. مجموعه قدرت های این کاراکتر بر روی محافظت از هم تیمی هایش و همچنین کند کردن تیم مقابل شکل گرفته است که باعث فراهم کردن فرصت های خوبی برای به دست آوردن kill می شود. این کاراکتر سبک بازی کاملا متفاوتی دارد اما با یاد گرفتن آنها، عواقب به سزایی برای تیم به ارمغان می آورد.

Q- Winter’s Bite: تکه ای یخی از سپر Braum پرتاب می کند که در صورت برخورد با هر نوع دشمنی، سرعت حرکتش را کند و آنها را Damage می کند. مقدار Damage این قدرت به وسیله میزان حداکثر حجم HP خود Braum افزایش پیدا می کند، که با ساختن آیتم های مخصوص تانک در مقابله با ADC تیم مقابل بسیار مفید و کارا خواهد بود. این قدرت نیز passive این کاراکتر (Concussive Blows) را Stack می کند. به ازای هر Basic Attack یا استفاده از Winter’s Bite بر روی حریف، 1 عدد Stack از قدرت Passive را به هدف منتقل می کند و در ضربه چهارم بر روی همان هدف مشابه، آن را Stun می کند، و به ADC اش این امکان را می دهد تا kill را به راحتی از آن خود بکند.

W- Stand Behind Me: Braum با وجود حجم بزرگش، واقعا سریع است. با استفاده از این قدرت می توانید به جلوی یارتان بپرید که این شامل Minion ها نیز می شود. که به منظور جا به جایی سریع تر نیز استفاده می شود.

E- Unbreakable: Braum سپر خود را به سمت هدف دلخواه می گیرد و تمامی قدرتی رای که به سمت آن شلیک یا پرتاب می شود را مسدود و بی اثر می کند. تمامی Damage هایی که در ادامه این قدرت به او بر خورد می کنند از قدرتشان کاسته می شود. یکی از ترکیب های اصلی این کاراکتر به منظور دفاع سری از هم تیمی هایتان استفاده همزمان از Stand Behind me و Unbreakable است.

R- Glacial Fissure: Braum سپر خود را بر زمین می کوبد یک گسل تماما یخی به سمت هدفش هدایت می کند. هر کدام از کاراکتر های دشمن اگر به این قدرت اصابت کنند، به بالا پرتاب می شوند. در ادامه فایت های تیمی، این گسل بر روی زمین باقی می ماند و از سرعت حرکت دشمنان می کاهد.

Braum در تاریخ بازی League of Legends از صمیمی ترین و حامی ترین کاراکتر های بازی می باشد. و زمانی که به منظور حمایت از ADC از این کاراکتر استفاده بشود، می توان نتایج باور نکردنی را ببینیم. با استفاده از Unbreakable  و Stand Behind Me می توانید ADC خود را از گزند تمامی قدرت های تیم حریف در امان نگه دارید.

Leona – The Radiant Dawn

مجموعه قدرت های تدافعی و عقب نشینی Braum، با قدرت های کنترلی موضعی (Crowd Control) و حجومی Leona به چالش کشیده می شود. دل به دریا زدن قطعا مفرح و سر گرم کننده است و اگر این چیزی باشد که شما دنبالش هستید، Leona یکی از بهترین گزینه ها است.

Q- Shield Of Daybreak: حرکتی است که Basic Attack بعدی کاراکتر را قدرتمند می کند و همچنین در برخورد با دشمن، آن را Stun می کند. از این قدرت به منظور محافظت از ADC یا رسیدن به حریفتان استفده کنید.

W- Eclipse: برای چند ثانیه Leona مقداری Armor و Magic resistance بدست می آورد و در پایان این قدرت منفجر می شود و تمامی دشمنانی که در محدوده اش قرار دارند را Damage می کند.این موضوع قابلیت دوام آوردن Leona در اوج فایت ها را تضمین می کند.

E- Zenith Blade: Leona تصویری از شمشیر خود را به سمت حریف خود پرتاب می کند که در صورت برخورد با Champion به محل آنها می رود و آنها را در همان مکان برخورد، Root می کند. برخلاف قدرت های عقب نشینی Braum، تمامی قدرت های Leona برای حجوم استفاده می شود. وجود 3 قدرت کنترلی و بازدارنده نشان دهنده این سبک بازی است.

R- Solar Flare: این قدرت در شعاعی تقریبا بزرگ، مقداری Damage منتقل می کند و باعث کاهش سرعت حرکت کاراکترهایی که در این شعاع می باشند، می شود، اما اگر کسی را در مرکز این انفجار قرار بگیرد قطعا Stun می شود. اما اگر شما نتوانید این قدرت را موفقیت آمیز بر سر دشمنانتان فرود آورید، می توانید با استفاده از Zenith Blade و Shield of Daybreak آنها را گیر بیاندازید.

به عنوان یک Support در سبک و ژانر تانک، آیتمی مانند Relic Shield کارایی عالی و بالایی دارد. Mobilty Boots در ابتدای بازی قدرت تعقیب فراوانی به شما می دهد. نه تنها با استفاده از Stun های فراوان این کاراکتر برای دفاع از ADC می توان با هماهنگی ADC خود به راحتی کیل فراهم کنید.

بخش اول: بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها(آشنایی با Roll های بازی)

بخش دوم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (لاین بالا)

بخش سوم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (لاین وسط)

بخش چهارم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (جنگل)

بخش پنجم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (AD Carry)

دیدگاهتان را بنویسید