همه نقش ها! در این بازی شما حق انتخاب فراوانی دارید و بهترین راه برای شناسایی مکان و موقعیت نهایی شما در بازی، این است که تا جایی که امکانش هست با تمام کاراکتر های موجود، بازی کنید تا موقعیت های مورد علاقه تان را کشف کنید. نقش های متفاوت، Champion های متفاوت، ساختار Item (Item Builds)های متفاوت. به زودی در خواهید یافت که با کدام یک از Champion ها ارتباط برقرار می کنید. همچنین در مورد بازی کردن فقط با یک کاراکتر، این نکته قبل ذکر است که باعث می شود شما در قسمت هایی از بازی برای همیشه پس رفت داشته باشید و یا حتی Ban شدن کاراکتر مورد علاقتان باعث ناراحتی شما بشود.

بهترین Champion های Jungle در League of Legends:

Graves – The Outlaw

در گذشته از Graves به عنوان Jungler استفاده نمی شد. اما بعد تغییرات اساسی در مجموعه قدرت هایش در پتچ بروزرسانی Marksmen فبل از شروع سال 2016، استعداد نهفته او در jungle مانند یک موشک شروع به پرواز کرد. Jungle قدرتمندش نشعت گرفته از قدرت او در پاکسازی Creep ها با دریافت کمترین Damage ممکن است.

Q End of the line: این قدرت SkillShot است که یک گلوله انفجاری به شکل حرف T در جلوی Graves پرتاب می کند. بعد از بازه زمانی کوتاه این گلوله به سمت خود کاراکتر باز می گردد و به دشمنانی که در در مسیر این برگشت قرار دارند نیز Damage منتقل می کند. میزان Damage که در مسیر برگشت به حریفتان منتقل می شود بسیار بیشتر از زمانی است که گلوله پرتاب می شود.

W Smoke Screen: شاید یک قدرت با کارایی کم در Jungle به حساب بیاید. اما استفاده هایش در زمان Gank نمایان می شود. یک قوطی گاز شلیک می کند و هر آن که در این محدوده قرار بگیرد با کاهش فراوان محدوده دید مواجه می شود.

E Quick Draw: دلیل اصلی قدرت واقعی Graves در Jungle خارج از دسترس بودن این کاراکتر از موجودات درون جنگل است. این قدرت به ازای هر بار استفاده برای مدت زمان کوتاه Magic Resist و Armor به Graves می دهد این قابلیت 4 بار قابل تکرار است (Stack). و نه تنها این بلکه استفاده از این قدرت یکی از خشاب های اسلحه Graves را دوباره بار گذاری می کند.

R Collateral Damage: این قدرت به سمت هدف مورد نظر یک گلوله بزرگ شلیک می کند، در حالی که باعث می شود Graves به جهت مخالف شلیک شده بجهد. اگر گلوله به انتهای مسیر خودش برسد، دوباره منفجر می شود در یک مسیر مخروطی شکل به اهداف باقی مانده Damage می رساند.

Vi – The Piltover Enforcer

Vi به خاطر سرعت بالا در Farm و قدرت های موجودش در jungle یک کاراکتر سرگرم کننده به حساب می آید. قدر ت های این کاراکتر به او اجازه تنبیه کردن رقبایش حتی بدون اینکه آنها بدانند از کجا به آنها حمله شده است را می دهد.

Q  Vault Breaker: قدرت شارژ شونده ای است که باعث می شود Vi به راحتی از Minion ها بگذرد و با برخورد به اولین Champion متوقف می شود و حریفش را به عقب پرتاب می کند. این قدرت یک راه بسیار مناسب برای آغاز یک فایت، تعقیب حریف، و فرار کزدن از محلکه می باشد.

WDenting Blows: یک قدرت Passive (قدرتی است که به صورت پیش فرض فعال است و یا در شرایط خاص برای Champion فعال می گردد.) است که برای موفقیت Vi در Jungle ضروری می باشد. در ابتدای بازی با فعال کردن این قدرت به راحتی می توانید موجودات Jungle را فارم کنید.  به ازای هر Basic Attack که به یک هدف وارد می کنید، Damage بیشتری وارد می شود، از میزان Armor حریفتان ماسته می شود و همچنین Attack Speend خود Vi افزایش پیدا می کند.

E Excessive Force:  فعال کردن این قدرت به Vi این امکان را می دهد تا با مشتان کشنده بزرگش، با Basic Attack بعدی میزان بالایی از Damage را به هدفش و باقی Champion ها و Minion های پشت حریفش را در یک فضای مخروطی شکل Damage کند.  Vi می تواند این قدرت را حداکثر 2 شارژ Stack کند.

R Assualt and Battrey: یک Gank تمام اتوماتیک! به این صورت که بعد از انتخاب هدف، Vi به دنبال خدف شیرجه می زند و سپس آن را به بالا و در نهایت به زمین می کوبد. اگر Vi کاراکتری را با استفاده از این قدرت به دام بی اندازد، دیگر راه فراری نیست. در تمام شرایط او به هدفش می رسد. در صورت نیاز با استفاده از Q-Vault Breaker و حتی Flash، می توانید به حریفتان نزدیک شده و او را از بین ببرید.

بخش اول: بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها(آشنایی با Roll های بازی)

بخش دوم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (لاین بالا)

بخش سوم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (لاین وسط)

بخش پنجم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (AD Carry)

بخش ششم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (Support)

دیدگاهتان را بنویسید