سال پیش همین موقع overwatch به بازار عرضه شد  و کمپانی Blizzard این بازی خارق العاده را به جهان عرضه کرد.مسلما بهترین اتفاق بعد از عرضه این بازی به بازار افتاد،این کمپانی برای جشن سالگرد خود پوسته های جدیدی برای شخصیت های موجود(skin) و همچنین رقص های جدیدی برای شخصیتها(emotes) ارائه کرد و به غیر از این ها گیم پلی عوض شد و مهمتر از همه چندین باگ هم در بازی گرفته شد.

جذابترین قسمت این پچ جدید پوسته هایی است که ارائه شده، متاسفانه هنوز پوسته ی خوبی برای         Zarya وجود ندارد، اما Tracer یک پوسته خیلی خوب دیگر گرفت.Genji  بی نظیره و رقص Pharah هم خیلی خوب است غیر از اینکه آنها به ما پوسته های جدیدی دادند، آنها سه تا نقشه دیگر دو تا گیم مد جدید هم ارائه کردند تا به شما امکانات بیشتری بدهد.

این جشن سالگرد تا ۱۲ جون(۲۲ خرداد ماه) ادامه خواهد داشت، یعنی شما دو هفته وقت دارید تا پوسته مورد علاقه و انتخاب خود را برای شخصیت خود انتخاب کنید و همچنین مثل همیشه میتوانید با پول واقعی لوت باکس بخرید و شانس خود را برای دست آوردن آن چیزی که می خواهید انتخاب کنید.

 

 

تغییرات بازی:

تغییرات جدیدی در بازی اعمال شده که در زیر آورده شده است:

-غیرفعال گزینه Recoil Recovery Aim compensation اکنون برای هیرو های Anna،Mccree و Widowmaker امکان پذیر است. این گزینه باعث می شود وقتی به پایین نگاه میکنید حرکت خط کشی سریعتر بشود، درسته است که این تغییری بسیار کوچک است اما برای بعضی از شما بازیکنان عزیز ممکن است مهم باشد و تاثیر به سزایی در بازی شما داشته باشد.

-وقتی Genji از قدرت از دیوار بالا رفتن استفاده میکرد و میخواست حمله کند کمی تاخیر(Delay) داشت اما در این تغییرات جدید این هم از بین رفته و اکنون زمانی که Genji از دیوار بالا می رود در همان زمان و بدون هیچ تاخیری(Delay) می تواند حمله کند و باعث می شود بالا رفتن حس بهتری به بازیکن بدهد.

-اکنون Henzo هم می تواند بلافاصله بعد از بالارفتن به دشمن حمله کند

-سرعت شارژ شدن تیرکمان ۱۰٪ بیشتر شد و اکنون تیرکمان های شارژ شده می توانند در زمان از دیوار بالا رفتن هم شارژ خود را حفظ کنند البته با نگه داشتن دکمه مربوطه.

-اسلحه راننده فیوژن Orisa هم کاهشی ۹ درصدی در Damage  خود داشته است، البته سرعت سرد شدن محافظ خود از ۱۲ ثانیه به ۸ ثانیه کاهش پیدا کرده است.

-Damage گلوله های Soldier:76  هم از ۲۰ به ۱۹ کاهش پیدا کرده.

این تغییرات خیلی بزرگ نیستند ولی تجربه بهتری هنگام بازی کردن به بازیکن می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید