Shadows of Argus

نسخه 7.3 بازی محبوب World of Warcraft امروز، همراه با نقشه ای جدید برای ماجراجوییهای بیشتر بر روی سرورهای اروپا بارگزاری می شود و بازیکنان می توانند ماموریتهای مقدماتی خود برای شروع این نسخه از بازی را انجام دهند.

 

در این نسخه که همانند سنت گذشته به صورت مرحله ای بارگزاری خواهد شد، اتفاقات مهمی رخ می دهد و تغییرات زیادی را در بازی شاهد هستیم. از اضافه شدن آیتمهای جدید برای مشاغل مختلف در بازی تا فرقه های جدید و جمع کردن Reputation برای بدست آوردن آیتمهای مربوط به این نسل.

این فصل از بازی نیز داستانی هفتگی را پیش رو دارد که هر هفته مرحله جدیدی از ماموریتها برای بازیکنان باز می شود و داستان کلی بازی جلو خواهد رفت.

خبر خوبی که در مورد این نسخه وجود دارد مربوط به بازیکنانی است که می خواهند این بازی را به تازگی شروع کنند و یا بعد از چند وقت دور بودن از فضای بازی، دوباره به جمع بازیکنان بپیوندند. بعد از اینکه بخش Artifact Knowledge و Artifact Level در نسخه جدید بازی معرفی شد، بازیکنان زیادی با این امر مشکل جدی داشتند و دلیل اصلی آن، وقتگیرتر شدن بازی بود، زیرا اگر شما نتوانید برای بیست و چهار ساعت در بازی آنلاین شوید، این امر شما را از بازی عقب می انداخت و نمی توانستید به دیگر بازیکنان برسید. حال، با توجه به درخواستی که بازیکنان از کمپانی سازنده کرده اند، بلیزارد تصمیم به یکسان سازی Artifact Level بازیکنان گرفته است و با شروع بازی در این نسخه تمامی بازیکنان باستی با Artifact Level 41 و knowledge مشابه بازی را شروع کنند.

خبر دیگر حذف بخش ماموریتهای مربوط به سومین Relic سلاح شماست، که از این پس با 110 شدن کاراکتر شما به طور خودکار باز می شود و دیگر نیازی به انجام ماموریتهای زماندار نیست و به نظر می رسد که بهترین راه Level up هنوز هم شرکت در Invasion هاست.

در این نسخه دو فرقه جدید نیز معرفی می شود که با نامهای Army of the Light و Argussian Reach شناخته خواهند شد. نسخه جدید با تغییراتی در کلاسها نیز همراه است و Mount های جدیدی نیز به بازی اضافه می شود.

 

Argus

دیدگاهتان را بنویسید