آکادمی معروف ورزش های الکترونیکی با چینش اعضای جدید به League of Legends باز میگردد. قرار است آنها جایگیزین آکادمی Fnatic بشوند.

Ninjas in Pyjamas در مسابقات نهایی تابستانه به LOL برمی گردند. تیم معروف مذکور مکانی که از قبل برای تیم Fnatic برای در مسابقات Challenger گرفته شده بود در اوایل امسال خریداری کرد. قوانین شرکت RIOT بیان گر این است که هر آکادمی بازی های الکترونکی تنها می تواند با یک تیم به مسابقات LCS راه یابد. طبق گفته ESPN تمامی بازیکنان تیم Ninjas in Pyjamas که جای خود را در LCS گرفته اند، در مسابقات نهایی حضور داشته اند. تیم مذکور با یک لیست کاملا جدید به همراه مربی سابق تیم Fnatic نیکولاس “NicothePico” کورسگارد، ارایه داد. این تیم از مید لاینر سابق تیم SK Rolsterبه نام Nagne در میان دیگر بازیکنان که تجربه حضور در مسابقات LCS را دارد استفاده خواهد کرد. به احتمال قوی اعضای تیم NiP به ترتیب زیر خواهد بود.

  • Kim”profit”Jun-hyung
  • Ilyas “Shook” Hartsema
  • Kim “Nagne” Sang-moon
  • Martin “HeaQ” Kordmaa
  • Hampus “sprattel” Mikael Abrahamsson

این حرکت با انتقاد طرفداران و بازیکنان قدیمی تیم Fnatic مواجه شده است.  Maurice “Amazing” Stückenschneider در توییتر خود اظهار نا امیدی کرده است. این بازیکن آلمانی بیان کرده که در فصل بعدی به طور حرفه ای بازی نخواهد کرد و حتی در مورد کنارکشیدن و بازنشستگی کلام به میان آورده است.

بنا به منابع موجود در ESPN، تیم Lazer Kittenz شرکت Overwatch  موفق به بدست آوردن مزایده جایگاه مسابقات LCS شد اما به دلیل عدم توانایی در ارایه یک لیست مناسب جایگاه را واگذار کرد. شایعه حاکی از آن است که آنها  Shin “Coco” Jin-yeong را مد نظر داشتند اما نتوانستند با شرایط وی کنار بیایند.

آکادمی Misfits، تیم دیگری که واجد شرایط مسابقات LCS بود،طبق برخی از قوانین RIOT نتوانست به تورنومنت راه پیدا کند و حق حضور خود در مسابقات را به آکادمی آلمانی، Mysterious Monkeys فروخت.

Ninjas in Pyjamas بعد از دو سال و نیم وقفه به League of Legends برگشت. تیم مذکور با حضور Alexey “Alex Ich” Ichetovkin بعد از جای گرفتن در رده چهارم سری مسابقات Challenger و بازماندن از قرار گیری در سری مسابقات پایانی LCS، منحل شد.

مسابقات نهایی LCS 2017 اروپا در یکم ژوئن شروع میشود.

دیدگاهتان را بنویسید