G2 به عنوان ضعیف ترین تیم برای نمایش توانایی های خود به مسابقات نبمه نهایی MSI راه یافت.

تنها یک مسابقه فینال بزرگ در مقابل تبم SKT انتظار یکی از دو تیم G2 یا WE را میکشید و هیچ یک از تیم ها در بازی اول چیزی کم نگذاشت.(Xiye) لوشن (lucian) را انتخاب کرد اما (Perkz) با (Viktor) توانست بازی بهتری نسبت به رقیبش در لاین mid آرایه دهد. اما درگیری اصلی در لاین پایین اتفاق افتاد که یک اشتباه از (mithy) با (Taric) باعث شد تا تیمش در گرفتن first blood نا موفق باشد و  تلپورت 597 باعث شد تا تیمش 1000 گلد در ابتدای بازی بدست اورد. (Trick) با وجود اینکه تمام summoner spell ها استفاده شده بودند و تیم حریف چند (Kill) گرفته بود به سرعت به لاین پایین امد تا شرایط تیمش را بهبود ببخشد. کاندی با (Ivern) با دزدیدن باف های (Jungle) از خود، بازی بحث برانگیزی به جا گذاشت، اما اولین Fight بزرگ دو تیم به نفع G2 اطراف Drake تمام شد، که نتیجه اش 3(kill) برای اروپایی ها به همراه خود Drake بود. بعد یک شروع کند و اهسته، ناگهان بازی به یک مبارزه تمام عیار تبدیل شد. در حین تبادل کیل،  Baron)WE) را بدست اورد و همین که buff تمام شد G2 در یک فایت 3 (Kill)از ان خود کرد. بازی به شکل دیوانه واری ادامه یافت تا زمانی که(baron) بعدی زنده شد.WE باف دوم (baron) را از آن خود کرد اما یک (Kill) و یک(Elder dragon) را از دست داد.همزمان با Push دادن WE به Base  تیم اروپایی، تیم G2 با کیت (مجموعه قدرت ها«Spell» و نوع چمپیون)(Ivern) توانست میدلین را Push بدهد و بازی را به نفع خود خاتمه دهد.

تریک (Trick) با (Olaf) در بازی اول، یک قهرمان گمنام بود. بی سر و صدا بازی هایی در سراسر(Map) انجام داد و در بازی دوم هم با(Olaf-The berserker) خود را نشان داد. در ابتدای بازی (Red Buff) او را دزدیدند، اما کاندی بهای این دزدیدن را با دادن First Blood به Perkz پرداخت. در همین حین در  لاین پایین (kill) ها بین 2 تیم رد و بدل میشد و اتفاقات از جایی که رها شده بودند دوباره از سر گرفته شدند. تریک به لاین پایین امد تا کمبود summoner ها را جبران کند، او را در دست داشت و با یک (Gank) موفق در (Top lane)، تیمش 3000 گلد و یک Infernal drake بدست اورد.

نخبگان جهان یا همان World Elite وضعیت وخیمی داشتند و حتی با گرفتن دومین Drake مجبور بودند تا چند summoner spell را استفاده کنند تا 2 (Kill) بگیرند. تیم چینی موفق شد تا اوضاع به نفع خود اهسته پیش ببرد و در دقیقه 20 اولین Turret را از آن خود کنند. اما در دقیقه 30، یک درگیری طولانی باعث شد تا جی 2 یک Ace و یک Inhibitor بدست اورد. G2 موفق شد تا اولین(Baron)از آن خود کند و به تمام امید هایی که WE برای برگشت به قدرت در بازی دوم داشت خاتمه دهد.

World Elite در بازی سوم در وضعیت صفر قرار داشت و به نظر می رسید که تاثیر گذار بوده است. با وجود اینکه G2 در اول بازی سوم جلو افتاده بود که شامل گرفتن یک کیل توسط (Perkz) با (Ahri) به صورت (Solo kill) بود. اما این(Lee Sin) کاندی بود که اولین قدم ها را برداشت و با کمک (Top laner) توانست 2 کیل و یک turret از مید لین بگیرد.حالا WE فقط نیاز به این داشت که برتری خود را حفظ کند و در اولین درگیری تیمی 2 کیل با یک تلفات بدست اوردند، به زودی در فایت تیمی دیگری 4 کیل به نفع خود به دست اوردند. برتری WE در حال افزایش بود و با گرفتن اولین (Baron)، این برتری به 8000 گلد رسید. WE در تلاش رسیدن به Base تیم مقابل بود و بعد از گیر انداختن Perkz درست بعد از اسپاون شدن (Baron) توانستند تمام (Inhibitor)ها را بگیرند و بازی را تمام کنند.

بازی چهارم با سرعت خیلی پایین تری نسبت به بازی های قبلی شروع شد. G2 اولین Drake را گرفت اما Roam 597 با Kled باعث شد تا First blood به نفع WE گرفته شود. اولین درگیری تیمی در لاین پایین انجام گرفت و بعد از یک درگیری پر هرج مرج، این G2 بود که ACE و اولین turret را گرفت و  با اختلاف 2000 گلد جلو افتاد. Trick که روی دور افتاده بود، بعد از درگیری تیمی 0-3 برای G2 توانست باف هرالد(rift herald buff) به Expect بدهد. تنها خسارتی که Trick با Kha’zix به کاندی وارد کرد دزدیدن Baron  با Smite بود. اما تیم کاندی توانست 3 کیل از تیم مقابلش بگیرد که کاملا ارزشش را داشت. G2 توانست turret  اصلی میدلین  را بگیرد. سرانجام بازی زمانی که انها به سختی در حال فرار بودند و یک inhibitor را به نفع خود گرفتند، کاملا مشخص شد. WE در یک حرکت ناگزیرانه به base خود برگشت تا بتواند در بازی بماند تا  Expect بتواند پشت G2 تلپورت کند و باف(baron) و یک(Kill) بگیرد. برای WE چیزی باقی نمانده بود. G2 یک fight طولانی دیگر را برد و سری مسابقات را به نفع خود 1-3 تمام کند.

خیلی ها برد G2 را یک واژگونی خطاب می کنند اما سخت ترین پیکار انها  فردا شب در فینال منتظرشان است. SKT یکی از مسابقات سختشان را پیش رو خواهند داشت.  پخش مسابقات فینال در ساعت 20 به وقت اروپای مرکزی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید