طبق پست های اخیر شرکت  Riot در مورد پتچ 7.13، کاراکتر یا Champion جدیدی عرضه نخواهد شد.

این گفته نشان گر آن است که به احتمال قوی در به روز رسانی 7.14 احتمال عرضه Champion جدید وجود دارد.

ما به مرور در حال نزدیک شدن به ارایه یک Champion جدید هستیم، اما در به روز رسانی 7.13  در سرور های PBE خبری از کاراکتر جدید نخواهد بود.”

در حال حاظر برای پیشرفت بهتر و تنوع در بازی، به شما پیشنهاد می کنیم از سری پست آموزشی ما در زمینه بهترین Champion ها برای تازه وارد ها بازدید نمایید.

پیش بینی: 2 ماه بعد از جای گیری Xayah و  Rakan در بازی، نظر اجمالی در مورد Champion بعدی بازی وجود داشت. طراح کاراکتر شرکت Riot، آندری مدلر وان رون می گوید،” این Champion نه یک Marksmen است و نه حتی کارکتری که ما انتظار داریم Support باشد.”

این گفته ها اطلاعات زیادی را بر ملا نمی کنند اما همین مقدار برای جریحه دار کردن خواسته های کاربران کافی است. به گفته Ez DePaz، این کاراکتر یا یک Mage و یا یک Tank می باشد. Mornin Raven اظهار دارد :

معتقدم که این کاراکتر بر اساس عرضه های اخیر Champion در بازی توسط شرکت Riot مانند Xayah و Rakan که لاین پایین را در اختیار گرفته اند و Camille و Kled که لاین بالا و Ivern که Jungle را در اختیار دارند، یک Mage خواهد بود و در لاین وسط به ایفای نقش خواهد پرداخت.

حدس و گمان به کنار، ممکن است Champion بعدی به زودی ارایه نشود، با استناد به اینکه تنها 4 ماه از زمان ساخت Xayah و Rakan بعد از Camille می گذرد، و تنها 2 ماه است که آنها معرفی شده اند. هیچ وقت معلوم نیست که شرکت Riot دقیقا در چه زمانی قصد جان بخشیدن به یک موجود دیگر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید