مسابقات LCS بعد از دوره مسابقات میان فصل، به صورت زنده پخش خواهند شد

مسابقات MSI تمام شده، و SKT قهرمان این دوره شد.زمان آن رسیده که تیم ها خود را برای LCS آماده کنند. برنامه پنج شنبه (1 ژوئن) در اروپا و در همان روز در آمریکای شمالی شروع می شود. اگرچه LCK زودتر به جریان خواهد افتاد و این سه شنبه تیم های MVP و Jin Air Greenwings به مصاف هم می روند.

شب افتتاحیه در اروپا شاهد حضور هر دو تیم از دور مسابقات بهار در Summoner Rift خواهیم بود. H2k که در گروه B مسابقات بود تیم روسی Splyce را در اولین بازی از سری مسابقات فصل برد. H2k تیم Splyce را در دو سری قبلی مسابقات نیز شکست داده بود. همچنین در گروه A تیم های قدرتمند Fnatic و Misfits مقابل هم قرار گرفته اند. این دو تیم در دوره قبلی مسابقات را 1-1  را به پایان رساندند اما با بازی ضعیفی که تیم Misfits از خود به جای گذاشت، Fnatic را قادر ساخت تا در مسابقات Playoff امتیاز را 3-0 به نفع خود کند و به مسابقات پایان دهد. Misfits یقینا به دنبال انتقام خود و همچنین ارایه بازی بهتری در دوره مسابقات پیش رو خواهد بود.

مسابقات LCS سرور آمریکای شمالی با تیم Cloud9 برنده مسابقات بهاره و با حضور Dardoch که Jungler تیم یاد شده است شروع می شود. در طی فصل گذشته تیم ها هرکدام با بردن یک عنوان در سری مسابقات، و با امتیاز 3-3 به بازی ها خاتمه دادند. در شب دوم بازی های افتتاحیه، Immortals به مصاف Pheonix1 میروند. در آخرین مسابقه، Phoenix با امتیاز 2-0 از حریف خود پیشی گرفت و حتی یک بازی را هم در طی سری مسابقات واگذار نکرد. با توجه به اینکه در فهرست چینش 2 تیم تغییراتی وجود داشته، عملا تشخیص اینکه کدام تیم برنده مسابقات می شود ممکن نخواهد بود. Immortals با از دست دادن Dardoch، که بیشترین افتخار ها را برای تیمش رقم زده بود یک ضعف بزرگ برای آنها به حساب می آید و Pheonix1 هم با تغییرات در لیست بازیکنانشان نیز از این معضلات بی بهره نمانده اند.

در کره مسابقات با تیم دوم مسابقات و تیم آخر شروع شد، که تیم Jin Air Greenwings تیم MVP را برد. در فصل اخیر شرایط بین دو تیم به شدت نزدیک به هم بوده اما MVP توانست از هر دو مسابقه پیروز بیرون بیاید. Jin Air Greenwings با همان ترکیب تیم مشابه، راه را برای MVP بازی کرد. بعد از آن؛ تیم برنز KT Rolster ،تیم میان جدولی Longzhu را برد. هیچ اتفاقی در مسابقات خارج از فصل باعث نشد که Longzhu بتواند امتیاز 2-0 خود را در مصاف با رقیب قدرتمندش افزایش دهد. و هیچ چیز جالب تر از مسابقه SKT مقابل Samsung Galaxy برای طرفدارانشان در روز دوم نخواهد بود .

دوره مسابقات تابستانه تا اوایل ماه آگوست ادامه خواهد داشت و تورنومنت انتخابی Challenger تا 11 آگوست ادامه پیدا می کند. مسابقات حذفی LCS در تایخ 19 آگوست و مسابقات فینال در ماه سپتامبر (2 الی 3)خواهد بود.

جدول کامل زمان بندی مسابقات LCS آمریکای شمالی در اینجا ، مسابقات سرور غربی در اینجا قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید