2 پوسته جدید برای آپدیت 7.13 پیش رو آماده شده که یکی برای Yasuo و دیگری برای Riven است. این 2 پوسته در تقابل با یکدیگر هستند و در یک ست با هم قرار می گیرند.

Nightbringer Yasuo

Yasuo Nightbringer

بهای آزمایشی این پوسته 1820 RP  است و برای طراحی Skin از مدل جدید و انیمیشن و بسیاری از به روزرسانی های کاربرپسند استفاده شده است. حتی صدای کاراکتر هم بازسازی شده است.

Yasuo character style in-game

Yasuo شیطانی تر از آنچیزی که ما قبلا عادت به دیدنش داشته ایم شده است.

به طور خاص Ultimate این کاراکتر بی نظیر شده است. حالا وقتی Yasuo برای تیمش PENTAKILL می گیرد، آن را با قیافه ای جدی تر انجام می دهد!

Dawnbringer Riven

Riven Nightbringer

این پوسته نیز قیمتش 1820 RP  است و همانند Yasuo از یک مدل جدید برای طراحی آن استفاده شده است. و همچنین Riven در این پوسته یک مدل خیلی خاص برای Ultimate اش دارد.

Riven Dawnbringer Character style in-game

نقش Riven در اینجا یک نیروی مقابل Yasuo است و سعی دارد تا جلو Yasuo را بگیرد و این پوسته با رنگ های آبی و طلایی واقعا چشم نواز است.

زمانی که Riven از Ultimate استفاده می کند،  طلایی رنگ می شود، وقتی آن رنگ طلایی را دیدید بهتر است که فرار کنید! این کاراکتر 6 پوسته دیگر به نام های : Crimson Elite ،Redeemed ،Arcade ،Battle Bunny ،Championship و Dragonblade دارد.این دو پوسته در سرور های تست عمومی قرار دارند و در آپدیت 7.13 در دسترس تمام کاربران قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید