در سال 2017 شاهد بوجود آمدن بخشی جدید در League of Legends هستیم به نام مسابقات قهرمانی دانشگاهی.

سرور غربی برنده 3 عنوان اخیر بود و دانشگاه های British Columbia و Simon Fraser در محل سری مسابقات قهرمانی League of Legends امریکای شمالی، مسابقات یک چهارم نهایی را باختند.

حالا تنها یکی از 2 منطقه(NA و West) قهرمان دوره دانشگاهی LOL می شود. مسابقات نیمه نهایی رویارویی دوباره تیم های سرور های شرقی و شمالی خواهد بود، Eastern Champions Toronto مقابل رقیب هم منطقه ای اش Carnegie Mellon مسابقه خواهد داد. Robers Morris-Illinois شانس دوباره خواهد داشت تا قهرمانان سرور شمالی Maryville را از دور مسابقات حذف کند.

می توانید هر 2 مسابقه نیمه نهایی را از اینجا مشاهده کنید.

نتایج مسابقات:

Carnegie Mellon 2, Texas A&M 0

Carnegie Mellon توانست وضعیت خود را در تمام سری ها مطلوب نگه دارد.

یک Double kill در ابتدای بازی برای Carnegie Mellon در لاین پایین، باعث شد که بازی اول را ببرند. Kevin “MeNoHaxor” Kuan بازی ساز اصلی این مسابقه بود که با Thresh در اول بازی برای ADC خود کیل ها را فراهم میکرد و در ادامه بازی با Engage های به موقع باعث برتری در Team Fight ها شد. همچنین مید لاینر تیم Carnegie Mellon خوش درخشید و با KDA 7/0/7 و برتری گلد 3500 توانست بازی را تمام کند.

بازی دوم هم مانند دور قبلی شروع شد. Carnegie Mellon با کمک MeNoHaxor بوسیله Thresh 3 کیل از تیم مقابل گرفتند. Texas A&M قادر بود این دفعه خودی نشان دهد و اختلاف امتیاز دو تیم را در دقیقه 23 برابر کند.تیم Carnegie Mellon در لاین های تکی – لاین بالا و لاین وسط – برتری های خیره کنندی ای بدست آورد. و به حریفش ثابت کرد که قوی تر از آن چیزی بوده که Texas A&M فکر می کرده است.

با وجود نمایش قدرتمند در بازی اول، MeNoHaxor در بازی دوم این اجازه را پیدا کرد تا دوباره Thresh بردارد.  Texas A&M تصمیم گرفت با انتخاب Tahm Kench قدرت مانور Thresh را در درگیری ها  کم کند.

بازیکن برجسته مسابقات LCS، پاتریک “MegaZero” گلینزمن این دور ازمسابقات را با KDA 3/1/15 برای تیم Garngie Mellon در لاین بالا، تمام کرد.

Toronto  2, Simon Fraser  1

Toronto بازی اول را که تقریبا 1 ساعت به طول انجامید باخت اما کنترل تمام اوضاع را در2 سری بعدی تحت کنترل گرفت. Toronto در بازی دوم با برانداختن Object های تیم مقابل و گرفتن 3 کیل و یک Drake و تنها با از دست دادن 2 Turret، بازی را ببرد. Toronto توانست بازی دوم را 20 دقیقه سریع تر نسبت به Simon Fraser در بازی اول، برنده شود.

در بازی سوم Toronto با یک Counter Gank در لاین بالا، First blood را به تیم حریف داد. ولی Toronto دیگر قابل کشتن نبود. با اتمام بازی Toronto با امتیاز 15 – 1  به نفع خود در مسابقات نیمه نهایی برنده گردید.

ADC تازه وارد Toronto دوره مسابقات را با KDA 12/1/26 به پایان رساند.

Simon Fraser با استفاده از اشتباه Toronto توانست بازی اول را ببرد.Simon Fraser متاسفنه First Blood را قبل از اسپاون شدن Minion ها به Toronto داد. که در یک زنجیره اتفاقات تعداد کیل Toronto به 8 رسید، Simon Fraser تمرکز اصل اش را روی Objective های حریفش گذاشت و  به نفع خود بازی را تا دقایق نهایی ادامه داد. امتیاز بازی 15-12 به نفع Toroto بود، اما Simon Fraser تواست باف Elder Dragon را بگیرد و با Push نهایی خود بازی اول را از آن خود بکند.

Robert Morris  2, Maryland  1

Robert Morris کنترل تمام سری های بازی را در ابتدای هر 2 بازی در دست گرفت و بعد از تماشای تلاش Maryland برای برگشت به بازی اول.این بار دوم بود که Robert Morris در مسابقات قهرمانی دانشگاهی Maryland را می برد. Maryland سعی کرد تا بازی سوم که بازی حساسی بود را ببرد، اما Robert Morris با امتیاز 12-2 جلو افتاد . Maryland  در دقیقه 21 توانست 4-1 امتیاز را از آن خود بکند که باعث امیدواریشان برای برگشت به بازی بود. اما  Jungler تازه وارد ویلیام “Mordi” یانگ تیم Robert Morris با یک Triple Kill توانست برد تیمش را قطعی کند.

Marryville   2, British Columbia   1

Marryville توانست بازی فینال را بعد از یک Fight در15 دقیقه به نفع خود ببرد. Marryville توانست در دقیقه 16  4 کیل بگیرد و تا Inhibitor لاین بالا پیش برود، پس از این Marryville تواست باف Baron را از آن خود بکند به بازی خاتمه بدهد.

British Columbia در بازی اول جلو افتاد و آن را به شیوه خود پایان داد. Support اصلی تیم Remie بوسیله Zyra توانست First blood را بگیرد. تاپ لینر تیم British Columbia با یک Teleport به موقع  کنار Nexus تیم Marryville توانست بازی دوم را به نفع تیم خود پایان دهد.

Marryville در بازی دوم کنترل را در دست گرفت تا بتواند خود را برنده مسابقات بکند. مید لاینر سال دومی تیم Marryville، توانست First blood بازی را با Syndra بگیرد و تیمش هیچ رد اشتباهی در فرصت به دست آمده از خود به جای نگذاشت. British Columbia هیچ شانسی برای برگشت و بدست گرفتن بازی نداشت و بازی را با 12 به 3 کیل به Marryville واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید