بعد از اخباری مبنی بر تغییرات نگهبان سنگی دماسیا بالاخره قابلیت ها و ظاهره جدید این هیرو مشخص شده .این قابلیت ها که در ادامه می بیند بسیار خیره کننده اند و مسلما هر بازیکنی را وادار به امتحان کردن این هیرو می کند و کاملا مشهود است که اولین تغییری که به چشم می آید ظاهر ان است که از یک غول کریه المنظز به یک قهرمان با ابهت تبدیل شده است . بیشتر تغییرات در راستای تانک کردن و شیرجه زدن در درگیری و تاتنت کردن می باشد .

اول از همه پسیو :‌colssal smash

پسیو این هیرو ساده است .صدمه زدن به شکل دسته جمعی (aoe) زمانی که اتک ساده می دهد .که در درگیری تیمی اهمیت آنچنانی ندارد و بیشتر برای موقیت جانگل مناسب است .

قدرت Q :

قابلیتی که کمتر در بقیه هیروها دیده شده به این شکل که از هر بال خودش بادی به سمت جلو منتشر می کنه که در مسیر صدمه می زند .و بیشتر باز هم برای موقعیت جانگل مناسب است .

قدرت W :

چیزی به مانند قابلیتی که در warwick دیدم . بعد از فعال کردن قابلیت و دوباره زدن آن تمامی هیروها در رنج گالیو تانت می شوند و گالیو شیلد میشه و قابلیت fear warwick با تانت عوض شده است .

قابلیت E :

با این قابلیت گالیو به یک سمت دش می کند و اولین هیرو در مسیر خودش را ناک آپ می کند .مشخصا این قابلیت برای گنک دادن و خارج کردن مارکس من ها در بازی طراحی شده است .و می توان این به نمونه ی کوچک شده ی آلتیمیت malphite تشبیه کرد .

قابلیت  R :

باحالترین قابلیت گالیو و شاید یکی از بهترین‌های بازی . گالیو به سمت آسمان حرکت می کنه و بر روی هیروهای گروه خودی فرود می‌آید و همه را به آسمان می‌فرستد و کسانی که در مرکز این آلتی میت باشند ارتفاع بیشتری به بالا پرت می‌شوند .

دیدگاهتان را بنویسید