Pyke
با سلامی دوباره خدمت شما دوستان عزیز . با یه مطلب دیگه در زمینه بازی league of legends خدمت شما دوستان هستیم .

در این پست قراره که به بررسی “ Pyke “ چمپ جدیدی که به تازگی معرفی شده  بپردازیم که مطمعنا خیلیا منتظر این چمپ هستد.

 

 

خوب اول از همه با passive شروع میکنیم:
Gift Of The Drowned Ones  : Passive

اگر Pyke بعد از اینکه صدمه دید به جایی بره که تیم دشمن بهش دید نداشته باشه به عبارتی اگر دیده نشه توسط تیم حریف 30% از health که از دست داده رو دوباره ریکاور میکنه. ( مثل W , Tahm kench )

نکته ی دیگه که هست اینه که به نظر میرسه تمام ‌Bounce Hp که Pyke‌ دریافت میکنه رو به Attak Damage تبدیل میکنه. ( طبق عکس های موجود از سرور PBE )

Bone Skewer  : Q

اگر شما یکبار Q رو بزنید Pyke با خنجرش ضربه ای میزنه که باعث Slow ‌ شدن دشمن های جلوی خودش میشه.

و اگر Q رو نگه دارید Pyke‌ خنجرش رو برای پرتاب آماده میکنه و با برخورد به اولین دشمن اونو به سمت خودش می کشه. ( مثل Q , Kled )

Ghostwater Dive  : W

Pyke برای مدت ۵ ثانیه نامرئی میشه و Movement speed بالایی میگیره که در طول این ۵ ثانیه کم میشه . البته تا زمانی نامرئی میمونه که زیاد به دشمن نزدیک نشه و از قدرت هاش استفاده نکنه در غیر این صورت از حالت نامرئی بودنه خودش در میاد.

Phantom Undertow  : E

Pyke , Dash میکنه و پشت سره خودش شبحی باقی میمونه که بعد از ۱ ثانیه به سمت Pyke برمی گرده و به تمام کسانی که برخورد کنه Damage‌ وارد میکنه و Stun‌ می کنه.

Death From Below : R

Pyke به سمت دشمن Blink میکنه و ضربه ای به صورت X میزنه که به تمام کسانی که داخل این محوطه X باشند Damage وارد می کنه و اگر دشمن ها کمتر از میزان معینی Health داشته باشند حتما با این ضربه می میرند. در صورتی که Pyke بتونه با R خودش کسیو بکشه، برای مدت 20  ثانیه می تونه دوباره از R استفاده کنه.

و نکته دیگه راجع به R‌ اینه که به آخرین کسی که به Pyke در کشتن دشمن ها کمک کنه، ‌در صورت مردن دشمن تمام Gold که به ازای گرفتن Kill به Pyke میده رو به کسی که کمک کرده هم میده.

در پایان می تونید تیزری که جهت معرفی این کاراکتر منتشر شده است را مشاهده کنید.

4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید