آپدیت برای Kindred، Rek’Sai، Malzahar، Item set و سیستم Ban جدید

اطلاعات مربوط به Patch 7.11 بالاخره رسید و ما این اطلاعات را برای شما کمی باز می کنیم.

2 هفته پیش Patch 7.10 روانه سرورها شد که آپدیت هایی برای کلاس Tank و همچنین اپدیت های ریز تری برای Heimerdinger و Rammus به همراه داشتند. این هفته، ما تغییرات بیشتری برای بعضی از Tank ها بسته به تغییرات اعمال شده بر روی آیتم Sunfire Cape که در Patch 7.9 شاهدش بودیم، خواهیم داشت.

برای مشاهده لیست کامل تغییرات در patch 7.11 می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

آپدیت های Rek’sai ،Kindred و Malzahar .

هر سه Champion بالا برای به دست آوردن چایگاه سابقشان در بازی نیاز به آپدیت هایی دارند.

Rek’sai که Ultimate جدیدی برایش منظور شده و به او این امکان را می دهد تا به سمت هر هدفی از champion های حریفش که می خواهد بپرد. Cooldown قدرت  W بسیار کاهش یافته و می تواند هر 2 ثانیه یک بار وارد تونل بشود. ضریب Damage قدرت Queen’s wrath بیشتر شده و ضریب Attack Damage زمانی که Rek’Sai در حالت Prey Seeker است افزایش یافته است. در این آپدیت، Rek’sai حتی Fury بیشتری نیز به دست خواهد آورد.

بزرگترین تغییر Kindred این است که به ازای هر  Stack که به دست می آورد،باعث افزایش attack range و افزایش قدرت در ability های این Champion می شود. دیگر خبری از damage کردن با Percent health نیست. در حال حاضر Stack ها 5 درصد از Attack speed را به قدرت Dance of Arrows به عنوان damage اضافه می کند، و نیم درصد از مقدار Health حریف بر روی W این Champion و نیم درصد از خون از دست رفته حریف برای E در نظر گرفته شده است. و بسیازی از تغییرات دیگر در آمار و ارقام Kindred ایجاد شده است که در لیست اطلاعات آپدیت League of Legends آمده است.

 

در نهایت، نقش ترسناک Malzahar در لاین پایین و Support که از ترسناک ترین نقش ها بوده حتی بیشتر از هر موجود دیگری که Void می توانسته بوجود آورد، با تغییراتی در میزان اعمال damage این کاراکتر، Riot امیدوار است تا توازن و تعادل را به لاین پایین برگرداند.

 

سیستم بن 10 نفره به بخش معمولی و Draft Queue بازی خواهد آمد.

این موضوع در بخشی از جدول زمان بندی قرار دارد و برای اولین بار به سمت بازی های نرمال خواهد رفت و کم کم به مراتب بالاتر سیستم مسابقه بازی کشیده خواهد شد. سیستم Ban 10 نفره از یک سیستم همزمان استفاده می کند. نه آن سیستمی که در مسابقات رسمی شاهدش بودیم. هر دو تیم به صورت هم زمان Ban هایشان را انجام خواهند داد و حتی Ban مشابه هم امکان پذیر است.و حتی می توانید ban نکنید بدون اینکه از دور مسابقات بیرون بیافتید و یا به اصطلاح Dodge بشوید.

Item Set ها به بازی بر می گردند.

 

Item Set جلوه ای بود که در رابط گرافیکی کاربر قبلی وجود داشت و در حال حاضر طبق آمار بدست آمده از تیم طراحی رابط گرافیکی جدید، تعدادی از کاربران از این امکان استفاده می کردند، در این آپدیت پیش رو نیز می توانند از این جلوه استفاده کنند، درست مانند قبل.

تغییرات فراوان در لاین بالا

تغییراتی که برای Item به نام Sunfire Cape در آپدیت 7.9 آمد باعث شد تا خیلی از Champion های لاین بالا نیاز به تغییراتی پیدا بکنند مانند: Sion که Soul Furance یا همان W با Shield قوی تر و Cooldown پایین تر، باف شد و همچنین Malphite قدرتی به نام Ground Slam داشت حالا با Armor می توان آن قدرت را افزایش داد. و  همینطور قدرت  Burning Agony یا همان E این Champion که Damage بیشتری به آن اضافه شده است.

Renekton که چندین BUG داخل بازی داشت ،باعث می شد تا از این Champion زیاد استفاده نشود و همچنین آپدیت های 7.9 و 7.10 را برای این کاراکتر به صورت معکوس اعمال کردند تا بتواند کارایی خود را بدست آورد.

پوسته Chemtech Tryndamere نیز رسید.

این پوسته عجیب و غریب Tryndamere با قیمت 975 RP در بازی قرار داده خواهد شد که شامل یک مدل طراحی شده تازه با جلوه های صدا و تصویری جدید است.

دیدگاهتان را بنویسید