Laval
Heroes of the Dorm
دانشگاه Laval در روز شنبه با نتیجه 3 بر صفر تیم Buffalo را در Blizzard Arena کالیفرنیا شکست داد و قهرمان مسابقات Heroes of the Dorm شد.

بازیکنان Laval به عنوان جایزه، بورسیه تحصیلی کامل دریافت می کنند. پس از این که Jerome”Earth”Levesque دقایقی را با خانواده اش گذراند – که با پرچم کانادا در سالن حضور داشتند – این بازیکنان به اولین تیم کانادایی تبدیل شدند که در مسابقات Heroes of the Storm پیروز می شوند.

تا پیش از تیم Laval، هیچ تیم کانادایی موفق به حضور در 4 تیم برتر نشده بود.

Patrick”Wouka”Langlois در این زمینه می گوید:

بودن در اینجا به عنوان نماینده کانادا و تشویق شدن توسط هواداران تجربه فوق العاده ای بود. فکر می کنم که باعث افتخار آن ها شدیم.

Buffalo با شکست UC Irvine در یک چهارم نهایی موفق به حضور در فینال روز شنبه شد. شماره 8 در یک رقابت هیجان انگیز موفق به شکست شماره 5 (Cal Poly Pomona) شد.

اما Laval به عنوان شماره 2 که قبل تر در مسابقات قهرمانی Heroes Global شرکت کرده بود ثابت کرد که حریف قدرتمندی برای Buffalo است. این تیم کانادایی پس از شکست Kentucky که برای دومین سال متوالی به نیمه نهایی رسیده بود، به مصاف Buffalo رفت.

Earth در مورد حریفان گفت:

می توانید تمام نکات خوب را یاد بگیرید و آن را در Dorm به کار ببندید. این کار خیلی به ما کمک کرد چرا که هر تیمی که در Dorm حضور دارد چنین فرصت تمرینی در اختیار ندارد.

با این که Buffalo در اوایل بازی اول عملکرد خوبی داشت، بازی منطقی Earth و دیگران باعث شد که از رقابت جلو بیفتند.

Earth ادامه می دهد:

در واقع، بازی اول خیلی مشکل بود و آن ها ما را غافلگیر کردند. اما در آخر، بازی تمام شد. در بازی سوم به طور کامل مسلط بودیم.

شیوه بازی Laval به طور قابل ملاحظه ای تحت تاثیر چیزهایی بود که در مسابقات جهانی Heroes of the Dorm یاد گرفته بودند. در واقع تیم آن ها به طور مکرر در حال دست و پنجه نرم کردن با حریفان حرفه ای بود و اعضای تیم از این بازی ها تجربه خوبی کسب کردند.

Bruce”Nesdip”Jouve بازیکن Laval می گوید:

ما لحظات خوب و بدی را پشت سر گذاشتیم. زمانی که همدیگر را دیدیم، دو هفته مشغول بازی های سخت بودیم و شکست در آن رقابت ها بسیار سخت بود. اما بالاخره موفق شدیم.

پاداش این شکیبایی نیز با یک چِک بزرگ و جشن قهرمانی به این تیم داده شد.

Earth در آخر گفت:

فقط یکی از طرفدارها عصبی بود، بقیه مشغول تشویق بودند.

دیدگاهتان را بنویسید