zhu Dota2 hero

چند ماه قبل در افتتاحیه مسابقات DAC 2017 شاهد حرفهایی در مورد دومین کاراکتر از سه گانه رمان چین بودیم، سه گانه ای که به گفته بازی سازان دومین فصل از نسخه New Journey را به همراه دارد.

این خبر که شبکه های اجتماعی را به شدت شلوغ و به وجد آورده بود، کاراکتری را با نام Zhu معرفی کرد و قابلیتهای این قهرمان را نیز منتشر کرد. اما به دلیل همزمانی این خبر با روز 14 April تعداد زیادی از مردم این خبر را کذب دانسته و یک شوخی مربوط به این روز خاص تلقی کردند. در این اطلاعیه زمان انتشار این کاراکتر بعد از اتمام مسابقات Kiev Major و با انتشار Battle Pass مربوط به مسابقات The International اعلام شده بود.

Zhu یکی از سه قهرمانی است که وظیفه رساندن کتاب مقدس بودا را به چین دارد و اولین قهرمان Monkey King بود که بعد از مسابقات Boston Major به بازی اضافه شد و حال با توجه به شایعات عجیب مربوط به این Hero برخی معتقد هستند که این تاخیر در انتشار برای جذابتر کردن مسابقات The International 2017 می باشد و برخی دیگر به دلیل همزمانی این خبر با روز 14 April امیدی به انتشار این قهرمان چینی ندارند.

کمپانی Valve در اطلاعیه خود خبر از اضافه شدن این کاراکتر به بخش Beta بازی را نیز منتشر کرد که در حال حاضر هیچکدام از اتفاقات مربوط به این اطلاعیه عجیب رخ نداده است و سایت JoinDota نیز خبر طراحی آیتم Arcana این کاراکتر را منتشر کرده است.

zhu Dota2 hero

 

به نظر شما آیا این کاراکتر می تواند جایگاهی در بین قهرمانان بازی داشته باشد؟

 

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید