روز سوم مرحله گروهی DAC 2018

روز سوم مرحله گروهی DAC 2018 به پایان رسید. جایگاه تیم ها در هر دو گروه تقریبا مشخص شده است و تیم VP همچنان بدون شکست پیشتاز گروه خود است.

هنوز برای خیلی ها عجیب است که نسخه جدید درست وسط مرحله گروهی DAC 2018 منتشر شده است، ولی تیم ها تا حدودی خودشان را با این قضیه وفق داده و سبکشان را عوض کرده اند. در هر صورت تورنمنت برای هر دو تیم ها و طرفداران خوش آیند است و تا همینجای کار هم می توان تیم های حذف شده و صعود کننده را مشخص کرد.

گروه A:

بازی های این گروه از حد تصور فراتر رفتند. تیم Keen Gaming در حال حاضر اولین تیمی است که حذف شدنش قطعی است. اما 7 تیم دیگر هنوز این فرصت را دارند تا در روز نهایی برای بقا در رویداد و همچنین رتبه بهتر با یکدیگر رقابت کنند. OG نیز هر دو بازی اش مقابل TNC و Newbee را واگزار کرد و در حال حاضر با رکورد 2:4 در رتبه هفتم قرار دارد. بازی نهایی آن ها برابر Keen Gaming است. آن ها با پیروزی در برابر تیم چینی و امید به شکست یکی از تیم های Newbee ،TNC یا Vici Gaming می توانند در این رویداد شانس دیگری داشته باشند.

تیم Liquid موفق شد در دو بازی زیبا و خیلی سریع حریفانش را شکست بدهد و در صدر جدول گروه A قرار بگیرد. Optic Gaming نیز با وجود شکست در برابر قهرمان TI7 بازهم از شرایط خوبی برخوردار است و می تواند خودش را از الان برای پلی آف آماده کند.

به نظر می رسد که در گروه A چند نتیجه برابر را شاهد باشیم. باید منتظر نتایج بازی ها در روز پایانی مرحله گروهی بمانیم تا این قضیه مشخص شود.

گروه B:

هنوز یک بازی دیگر پیش رو است، ولی با توجه به نتایج بسیار عالی Virtus Pro، این تیم از همین الان بلیط هنوز در مرحله پای آف را دریافت کرده است. تیم روسی با 6 پیروزی پشت سرهم موفق شده است تا صدر جدول گروه B را به خودش اختصاص بدهد. بازی نهایی VP در برابر Secret است، ولی برد و باخت در این بازی تاثیری در نتیجه کلی روس ها نخواهد داشت.

اما رقابت تیم های میانی جدول گروه B نیز از حساسیت بالایی برخوردار بود. تیم Mineski بالاخره یخ قضیه را شکست و در بازی اش برابر Secret، کاراکتر Pangolier را انتخاب کرد و اولین پیروزی اش در این روز را بدست آورد. Pain Gaming نیز در بازی اش برابر Secret از این کاراکتر استفاده کرد، ولی متاسفانه موفق نبود و حریف اروپایی این بار به این کاراکتر تن به شکست نداد. تیم آمریکا جنوبی، با کسب رکورد 0:2 در روز و 0:6 در کل رویداد، بدون شک باید از مسابقات خداحافظی کند. تیم Effect نیز شرایطش درست مانند Pain Gaming است و حتی بازی نهایی اش در روز آخر مرحله گروهی، تاثیری در رتبه این تیم نخواهد گذاشت. هر دو تیم Pain و Effect به طور قطع از تورنمنت حذف می شوند.

بازی های مرحله گروهی بین روزهای 29 مارچ تا 3 اپریل انجام می شود و بلافاصله بعد از آن تیم های برتر از روز 4ام اپریل بازی های مرحله اصلی را انجام می دهند.

مرحله گروهی
16 تیم بازی های Bo1 را به صورت Round Robin انجام می دهند
دو تیم برتر هر گروه به پلی آف مرحله اصلی راه پیدا می کنند
دو تیم پایین هر گروه از دور مسابقات حذف می شوند

دیدگاهتان را بنویسید