فصل سوم مسابقات StarLadder I-League Invitational به عنوان اولین Minor بعد از مسابقات International 2017 در کشور اوکراین و شهر Kiev برگزار میشود.
این مسابقات از ۱۲ تا ۱۵ اکتبر برگزار خواهد شد و اولین رویدادی خواهد بود که نه تنها تیم ها برای قهرمانی رقابت خواهند کرد بلکه برای امتیاز گرفتن و راهیابی به International سال ۲۰۱۸ تلاش خواهند کرد.
این مسابقات اولین Minor از یازده Minor بعد از International خواهد بود علاوه بر یازده Major که بعد از International برگزار خواهد شد که زمان دقیق همه ی آنها هنوز معلوم نیست.
این مسابقات StarLadder نسبت به فصل قبلی بسیار متفاوت است به این صورت که فصل پیش فقط یک مسابقات بود اما فصل پیش رو به صورتی امتیازگیری برای ورود به International 2018 است.
کمپانی StarLadder اعلامیه به صورت زیر داده است:
مطابق با الزامات کمپانی Valve برای تورنمنت های رسمی دعوت های مسابقات StarLadder I-League با مسابقات راهیابی در تمام شش منطقه آغاز خواهد شد: منطقه اروپا ، منطقه CIS ، منطقه شمال آمریکا ، منطقه جنوب آمریکا ، منطقه چین ، منطقه جنوب آسیا.
برندگان این منطقه ها به مسابقات اصلی راه پیدا میکنند و به رقابت نهایی میپردازند و برای بدست آوردن 300,000 دلار جایزه مسابقات تلاش میکنند.
مسابقات LAN StarLadder در مکان historic Kiev CyberSport Arena که در خیابان Vadim Getman 13 در قلب شهر قرار دارد برگزار خواهد شد.اطلاعات مربوط به فروش بلیط در آینده در وب سایت ما منتشر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید