تیم OG با خارج کردن بازیکن Mid خود از ترکیب درست بعد از TI7، اعلام کرد که با Resolut1on قراردادی را امضا کرده است.

درست است تیم بازی های بهتری را نسبت به TI6 از خود نشان داد، ولی به هیچ عنوان به خواسته های طرفدارانشان نزدیک هم نبود.OG پس از گذشت پنج روز از پایان TI7، بازیکن Mid خود یعنی Anathan ‘Ana’ Pham را از تیم اخراج کرد و درست دو هفته بعد از این اتفاق خبر ترکیب جدید تیم همراه با Resolut1on را منتشر کرد.

” ما خیلی از ورود Roman ‘Resolut1on’ Fomynok به خانواده ی OG خوشحال هستیم.بازیکنی که در TI7 به همراه تیم Empire گردبادی را برپا کرد و این فراتر از سال های گذشته ی Resolut1on بود.بازیکن جدید تیم قرار است با استعدادی که در وجودش دارد، در پست Mid برای تیم ایفای نقش کند. “

Resolut1on در سال گذشته تصمیم شجاعانه ای گرفت و بخش CIS را ترک کرد.او به آمریکا رفت و با تیم DC قرارداد بست.با وجود Resolut1on در پست Carry تیم DC تبدیل به شگفتی سیاتل شد، جایی که آن ها بالاخره در فینال بزرگ مسابقات از Wings شکست خوردند.در اوایل سال 2017 مشکلاتی در سازمان به وجود آمد و بازیکنان با سازمان دیگری به نام Thunderbirds قرارداد بستند.پس از نمایش ناامید کننده ی آن ها در Kiev Major و برآورده نشدن توقعات اسپانسرها،آن ها از زیر اسم Thunderbirds درآمدند و با نام Planet Odd به کاز خود ادامه دادند.با این حال آخرین تلاش آن ها نیز با شکست در بخش راه یابی TI7 بی نتیجه ماند.

پس از اینکه تیم به TI7 راهی پیدا نکرد، اسم Resolut1on برای شرکت در بخش گزارشگرهای روس زبان رد شده بود.ولی این اتفاق نیفتاد چرا که تیم سال های گذشته ی او یعنی Empire با بدشانسی رو به رو شد و به دلیل مشکل پاسپورت نمی توانست بازیکن Carry خود Chappie را همراه داشته باشد.

در لحظه های نهایی شروع مسابقات، Resolut1on تنها شانس تیم Empire بود.او لباس گزارشگری را از تن در آورد و برای اینکه نشان دهد بهترین جایگزین است ماوسش را در دست گرفت و لباس Empire را بر تن کرد.آن ها بدون هیچ تمرین و بازی قبلی وارد مسابقات شدند، و در رده ی 7-8 به کار خود پایان دادند، درست هم رده ی تیم OG.مبلقی را که آن ها با خود به خانه بردند معادل $617,198 بود.

بیانیه Resolut1on در مورد ورودش به OG:

” آمدنم به OG یک مسیر کاملا جدیدی را پیش روی من می آورد، جایی که می توانم در کنار باهوشترین بازیکان حال حاظر در 2 Dota بازی کنم.همچنین تغییر پست مجدد من از Carry به Mid برایم چالش جدیدی است، و باعث می شود که برای شروع فصل جدید هیجان زده باشم. “

ترکیب تیم OG:

Denmark Johan ‘N0tail‘ Sundstein
Ukraine  Roman ‘Resolut1on‘ Fomynok
Sweden Gustav ‘s4‘ Magnusson
Finland Jesse ‘JerAx‘ Vainikka
Israel Tal ‘Fly‘ Aizik

دیدگاهتان را بنویسید