Redeye  میزبان مسابقات Ti7 نخواهد شد.

میزبان مسابقات International  دو سال پیش Paul ‘ReDeYe’ Chaloner  امروز در صفحه رسمی توییترش خبر داد که نمیتواند میزبانی مسابقات را بر عهده بگیرد.

بعد از سابقه کاری دراز مدت در Starcraft  و CS:GO اولین رویداد Dota 2  که توسط Redeye  میزبانی شد به سال ۲۰۱۴ برمیگردد مسابقات ESL One Frankfurt .Redeye  به عنوان یکی از با تجربه ترین میزبانان کاره خودش را در سال ۲۰۰۲ شروع کرد و تا به الان ۱۵ سال است که در این حوضه کاری است و کارنامه ای بسیار درخشان دارد.

در این تابستان Redeye  میخواست که دویستمین میزبانی خودش را نجربه کند اما متاسفانه چنین چیزی رخ نمی دهد.

گفته ها حاکی از این است که Valve  Redeye  را برای میزبانی مسابقات انتخاب نکرده است و هنوز مشخص نیست چه کسی قرار است جای Redeye  را بگیرد.

“ چند لحظه پیش متوجه شدم که Valve  از من درخواستی برای میزبانی مسابقات ندارد. بعد از دو سال میزبانی این مسابقات مشخص است که من ناراحت هستم که دوباره برای میزبانی انتخاب نشدم. در حالی که من شخصا ناامید شدم اما هیچ احساس بدی نسبت به Valve  ندارم. این کار است و آنها باید عملی انجام دهند که فکر میکنند درست است و صادقانه بگویم این کاری است که من انتخاب کردم که در آن کار کنم. “

۲ ماه کامل تا برگزاری مسابقات مانده است و باید مشخص شود که چه کسی میزبانی مسابقات را بر عهده میگیرد.

James ‘ 2GD’ Hardling  (میزبان دوره ی 2-3-4 مسابقات International ) ، Jorien ‘Sheever’ van der Heijden گزارشگر و میزبان مسابقات و Alex ‘ Machine’ Richardson افرادی هستند که به نظر میاد گزینه های اصلی میزبان این دوره ی مسابقات International باشند .

Machine  یک میزبان شناخته شده است که در CS:GO فعالیت داشته و سال قبل وارد Dota 2  شد و میزبانی مسابقات Boston major  را بر عهده گرفت. او کارش را فوق العاده انجام داد و نظر های مثبت مردم باعث بیشتر شدن انگیزه ی او شد. PGL او را برای مسابقات Kiev Major  انتخاب نکرد ولی او امسال مسابقات Epicenter Moscow  را میزبانی کرد و به همگان نشان داد که گزینه بسیار عالی برای میزبانی Ti7  است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید