تیم NP از تیم هایی است که بدون هزینه های هنگفت و اسپانسر های بزرگ توانسته بلیط ورود به مسابقات TI7 را بدست آورد این تیم با بازیکنان خلاق و حرفه ای توانست نظر کمپانی گیمینگ Cloud9 را جلب کند و در مسابقات زیر پرچم این کمپانی بازی کند.

تیم جدید Cloud 9 همان تیم قبلی و پر طرفدار قدیمی است فقط جای یک نفر خالی است Pittner ‘bOne7’ Armand که بازیکن آفلین این تیم بود و در حال حاظر غایب است ولی باز هم این تیم بدون این بازیکن میتواند نظر طرفداران قدیمی این تیم را جلب کند.

پس از مسابقات TI5 تیم Cloud 9 که نتوانسته بود نتایج خوبی را بدست آورد، تیم از بین رفت و پس از آن آنها نتوانستند که موفقیتی را در سال های اخیر بدست آورند.

این کمپانی پس از آن تیم محبوب دیگر نتوانست طرفداران را راضی نگه دارد و به همین دلیل رییس این کمپانی در نوامبر سال 2015 از کارش اخراج شد.

تنها دو هفته بعد این کمپانی تصمیم گرفت که از ترکیب تیم Dota 2  خودش رونمایی کند آنها تیم Danish Bears رو برای تیم خود انتخاب کردند اما پس از اینکه این تیم در مسابقات انتخابی Major ناموفق بود و در تورنمنت خاصی نتوانست مقام و یا موفقیتی بدست آورد در ماه مه سال پیش بازیکنان این تیم تصمیم گرفتند که تیم را از بین ببرند .

به هر حال تیم NP فرصتی تازه و شیرین برای Cloud 9  است.

غول های آمریکای شمالی از زمان تشکیل تیم خودشان تا به الان در حال له کردن تیم های حاضر در این منتطقه بوده اند. آنها در مسابقات Boston Major آنها توانستند جزو 8 تیم برتر بشوند.

تیم NP اخیرا تصمیمی گرفتند که 2 بازیکن Theeban ‘1437’ Siva و Avery ‘SVG’ Silverman را جایگزین Kurtis ‘Aui_2000’ Ling و Johan ‘Pieliedie’ Astrom کنند.

این تغییرات برای تیم آنها سودمند بوده تا به الان آنها موفقیتی در مسابقاتMajor  داشته اند توانستند در Manila Masters مقام سوم را کسب کنند همچنین مقام دوم در مسابقات Zotac Cup و مقام چهارم در مسابقات DOTA Summit 7 را بدست آورده اند.

پیش بینی ها به گونه ای بود که تیم NP میتواند جزو تیم های شرکت کننده در TI7 باشد و همین گونه شد آنها با قدرت تیم های آمریکای شمالی را شکست دادند و جواز حضور در مسابقات TI7 را بدست آوردند.

ترکیب تیم به این صورت است:

Jacky ‘EternaLEnVy‘ Mao
Adrian ‘FATA‘ Trinks
Arif ‘MSS‘ Anwar
Kurtis ‘Aui_2000‘ Ling
Johan ‘pieliedie‘ Åström

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید