تا به الان متوجه ترکیب تیم های چینی و متود های آنها برای این کار شده ایم.

آنها از افراد با تجربه برای رهبری و کمک به افراد کم تجربه و جوان استفاده می کنند.

LGD Forever Young یکی از این تیم ها است و از دیگر آکادمی های چینی که چنین کاری را انجام میدهند میتوان IG.V و VG.P را نام برد این تیم ها با استفاده از افراد با تجربه برای تیم خود نظم و رهبری قوی را به ارمغان می آورند.

اگر به ترکیب تیم LFY نیم نگاهی بیاندازیم میبینیم بازیکن افسانه ای و با تجربه یعنی  Xie ‘super’ Junhao در این تیم در میان جوانان است که باعث انگیزه بخشیدن به آنها میشود همچنین Tue ‘Ahfu’ Soon Chuan هم از بازیکنان ساپورت با تجربه ای است که در تیم WG.unity بازی میکرده و حالا به این تیم پیوسته است.

تیم LFY در مسابقات MDL شگفتی ساز شد و تا فینال مسابقات رسید اما از تیم دیگر کمپانی خودش یعنی تیم LGD 3 بر 2 باخت و فقط توانست مقام دوم را کسب کند. آنها با بازی زیبایی که در مقابل تیم LDG انجام دادند توجه همگان را به بازی خودشان جلب کردند و ثابت شد که جواز ورود به TI7 شایسته آنها بوده است.

این تیم توانست دومین تیمی از چین باشد که از طریق مسابقات انتخابی راهی سیاتل میشود و خود را برای مسابقات آماده میکند.(اولین تیم، تیم IG.V بود.)

این تیم در Upper bracket مسابقات انتخابی توانست بازی خوبی را انجام دهد و فقط با یک باخت در مقابل تیم VG توانست راهی این مسابقات بزرگ شود.

LFY از تیم هایی است که شانس خوبی برای برنده شدن این مسابقات را دارا است این تیم با توانایی بازیکنان و همینطور تجربه ی بالا میتواند از شانس های خوب قهرمانی شود.

این تیم پس از مسابقات MDL کانون توجه طرفداران Dota 2 شده است شاید این انگیزه ای برای این تیم باشد که بتواند بهتر از توانایی خودشان عمل کنند.

تیم LFY اولین سالی است که نامش در لیست شرکت کنندگان در TI است اما نمی توان گفت تمام بازیکنان این تیم به کلی با TI غریبه هستند.

Super در فینال مسابقات TI4 در تیم خودش یعنی VG مقابل تیم قدرتمند Newbee بازی کرد اما متاسفانه باخت و Newbee قهرمان مسابقات آن سال شد.

Leong ‘ddc’ Fat-meng یکی از معدود بازیکنانی است که در تمام مسابقات TI تا به الان شرکت کرده است.

این بدین معناست که کهنه سربازان این تیم تجربه کامل از این مسابقات داشته اند و میتوانند تیم و بازیکنان تازه وارد را در این مسابقات رهبری کنند.

بازیکن 17 ساله این تیم یعنی Du ‘Monet’ Peng پ بیش از دیگران نیاز به تجربه این بازیکنان قدیمی دارد. او اولین دوره ای است که در مسابقات TI یعنی بزرگترین مسابقات Dota 2 شرکت میکند و این بزرگترین تورنمنت زندگی اش هم هست به همین دلیل هرگز این شانس را از دست نخواهد داد.

یکی دیگر از بازیکنان جوان این تیم He ‘inflame’ Yongzheng نام دارد باید دید که آیا این تیم میتواند با نیروی جوانی از پدیده سازان TI7 شود.

یکی از نقاط قوت این تیم این است که حریف تمرینی دارد یعنی تیم LGD که هر دو از یک کمپانی اند و این می تواند شانسی برای نتیجه ی بهتر این تیم باشد.

اکر بخواهیم به این تیم رتبه ای بدهیم شاید رتبه هفتم و یا ششم مستحق این تیم باشد زیرا قبل از مسابقات خودش را ثابت کرده است اما برای دیدن نتیجه فقط زمان لازم است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید