سازمان های Fallout Gaming و Purpose win در صدد اضافه کردن یک Major جدید به رقابت های حرفه ای Dota2 هستند.آن ها به این نتیجه رسیده اند که Galaxy Battles – Emerging Worlds باید در سطح حرفه ای برگزار شود.

آن ها فصل اولشان را در ماه جون سال جاری با 150.000 جایزه برگزار کردند، و حالا Galaxy Battles با برداشتن یک قدم بزرگ میخواهد قول جایزه 1.000.000 دلاری را به طرفداران بازی Dota2 بدهد.16 تیم، سال آینده در بزرگترین استادیوم خانگی دنیا یعنی Philippines Arena با یکدیگر مبارزه خواهند کرد.

به عنوان یک رویداد جدید در لیست Major ها، قرار است که دو تیم غیر حرفه ای نیز شرکت داشته باشند.تیم های اول و دوم New Blood بهمراه دو تیم اول اروپا و روسیه در مقدماتی به فیلیپین سفر خواهند کرد تا در Wild Card به مصاف یکدیگر بروند، و شانس خود را برای حضور در رویداد یک میلیون دلاری محک بزنند.14 تیم دیگر بصورت مقدماتی و دعوت مستقیم به این مسابقات راه پیدا خواهند کرد.

تقسیم جایگاه در Galaxy Battles – Emerging Worlds:

1 جایگاه از طریق مقدماتی

6 تیم که از شش منطقه مختلف دعوت می شوند و در بخش مقدماتی بازی خواهند کرد:
چین 1
جنوب شرقی آسیا 1
اروپا 1
روسیه 1
آمریکا شمالی 1
آمریکا جنوبی 1
وایلد کارت 2
دعوت مستقیم 8

تا این لحظه چهار تیم بصورت مستقیم به Galaxy Battles Major دعوت شده اند، که در راس آن ها تیم Newbee قهرمان فصل قبل و تیم دوم TI7 قرار گرفته است.

تیم هایی که تا این لحظه به Galaxy Battles دعوت شده اند:

China Newbee
Europe OG
Philippines TNC
Peru Infamous

مرحله ی اصلی این رویداد بین روز های 15 و 21 ژانویه، در مجموعه ی 60.000 نفری Philippines Arena برگزار خواهد شد.مسائل مربوط به برگزاری و محل آن، به سه بخش مختلف تقسیم می شود؛

1- The Galaxy Battles Esports Arena: مجموعه ی 60.000 نفری مخصوص ورزش های اکترونیک، که 16 تیم برتر قرار است در آن بر سر 1.000.000 دلار مبارزه کنند.

2- The Galaxy Battles Dota 2 World: ایجاد پارک با تم Dota2، که در آنجا محل استراحت و خرید نوشیدنی برای تماشاچیان مهیا می شود.همچنین در سالن برگزاری یخچال های اسپانسرها نیز برای استفاده همگان موجود می باشد.

3- The Galaxy Entertainment Arena: در فضای باز استادیوم Philippines Arena با میزبانی Galaxy Battles موزیک های شاد و روحیه بخش همراه با گروه های معروف بین المللی اجرا خواهد شد.

صحبت های Adrian Gaffor مدیرعامل Fallout Gaming در کنفرانس خبری:

” قرار است که تجربه ی جدیدی را همراه با رویداد های ورزش اکترونیک به مصرف کنندگان معرفی کنیم.چیزی که ما بدنبالش هستیم ساختن یک فضای جدید و تازه بهمراه بازیهای رایانه ای است. “

مرحله ی مقدماتی این رویداد برای اواسط ماه نوامبر برنامه ریزی شده است.با ما در بروز رسانی این Major همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید