همان طور که می دانید یکی از تیم های ناکام در مسابقات TI7 تیم Fnatic بود که نتوانست از مرحله گروهی صعود کند و ناکام ماند پس از این مسابقات بزرگ تیم Fnatic از ترکیب جدید خود رونمایی .

در این تیم Ohaiyo و DJ در تیم می مانند و Eternal Envy و Xcalibur و Pieliedie به این تیم ملحق می شوند. یکی از نکاتی که برای این تیم بسیار خوب است این است که با این ترکیب یکی از بهترین تیم های منطقه ی خود یعنی جنوب شرقی آسیا می شوند و این بدین معناست که هنگام مسابقات انتخابی تیم Fnatic بی چون و چرا از منطقه ی خود صعود می کند زیرا از بهترین تیم های منطقه است و این هم فرصتی عالی برای این تیم است تا بتوانند بهتر از همیشه بدرخشند.

بازیکن تیم Fnatic به نام Xin Khoo ‘ Ohaiyo ‘ Chong مصاحبه ای درمورد ترکیب جدید تیم کرده است که در زیر مشاهده میکنیم:

سال پیش سال بسیار سختی برای ما بود چه داخل بازی و چه خارج بازی با این حال من بسیار خوشحال بودم که توانستیم به مسابقات TI7 راه پیدا کنیم. متاسفانه ما نتوانستیم به استاندارد کاملی برسیم که بقیه ی تیم ها به آن رسیده اند . برخی از مشکلات ما شناسایی شده بودند و ما یک نقص در نحوه ی بازی مناسب و همچنین لیدری بازی داشتیم و به همین دلایل ما تصمیم گرفتیم که Eternal Envy, Pieliedie و Xcalibur را به تیم بیاوریم. من به شخصه بسیار هیجان زده ام برای این ترکیب تیم، ما داریم به سمت فصل جدید مسابقات می رویم و من امید وارم که با این ترکیب تیم بتوانیم سخت تر و بهتر تلاش کنیم تا بتوانیم موفقیت هایی را بدست بیاوریم و همچنین به ثبات و انسجامی برسیم که قبلا آن را دارا بوده ایم.

بازیکن جدید تیم Fnatic به نام Steve ‘ Xcalibur ‘ Ye مصاحبه ای در مورد ترکیب جدید تیم کرده است که در زیر به آن میپردازیم:

اولین حضور من در مسابقات حرفه ای 3 سال پیش بود که در تیم Fnatic اروپا به صورت Standin بازی کردم. حالا من فرصت و شانس دیگری دارم تا بتوانم این دفعه با تیم Fnatic جنوب آسیا بازی کنم و من با افرادی بسیار سر شناس و با تجربه در این تیم بازی میکنم و امید دارم تا چیز هایی زیادی بیاموزم و بتوانم خودم را برای همه اثبات کنم. من به دنبال فصل جدید مسابقات هستم و خوشحالم که با تیم Fnatic این کار را انجام میدهم.

ترکیب تیم Fnatic به این صورت است :
1- Eternal Envy

2- Xcalibur

3- Ohaiyo

4- DJ

5- Pieliedie

 

دیدگاهتان را بنویسید