چند روز پیش Valve اعلام کرد Sean ‘Day[9]’ Plott که یک گزارشگر قدیمی بازی  Starcraft 2 است وظیفه ی میزبانی رویداد اصلی مسابقات TI7 را بر عهده خواهد گرفت.

همکار او در میزبانی Alexander ‘Machine’ Richardson خواهد بود که میزبانی مرحله گروهی را بر عهده خواهد داشت.

[Day[9 به عنوان یک بازیکن حرفه ای  کار خود را در Starcraft شروع کرد بعد از رونمایی از Starcraft 2 او خودش را از یک بازیکن به یک گزارشگر تبدیل کرد.

او به سرعت برای خودش اسم و رسمی ساخت و فردی محبوب در انجمن Starcraft بود. او حتی برای حودش شبکه تلویزیونی به نام [Day[9 ساخت جایی که او مسابقات حرفه ای Starcraft 2 را آنالیز میکرد. سال پیش [Day[9 تصمیم گرفت وارد Dota 2 شود و کار خودش را با برنامه اینترنتی و هفتگی که نامش Day[9] Dota یاد میگیرد بود. او این برنامه را به همراه Kevin ‘Purge’ Godec اجرا میکرد.

[Day[9 کار خودش را با بزرگترین مسابقات در Dota 2 شروع میکند یعنی مسابقات TI7.

شاید افراد زیادی باشند که به این فرد برای میزبانی مسابقات شک کنند اما من باور دارم که [Day[9 با فشار و سختی زیاد تلاش میکند تا بتواند ثابت کند برای این کار بهترین بوده است.

مرحله گروهی مسابقات توسط Alexander ‘Machine’ Richardson میزبانی خواهد شد که اولین پروژه کاری او مسابقات Boston Major در دسامبر 2016  بوده است.

تنها یک ساعت بعد از این خبر Valve نام باقی گزارشگران انگلیسی را اعلام کرد که با افرادی بسیار توانا این لیست پر شده است. افرادی مانند David ‘LD’ Gorman و یا Tobi ‘TobiWan’ Dawson که در بین طرفداران بسیار محبوب اند .

ما همچنین چهره های جدیدی در گزارشگران امسال دیدیم که برای شما هم شاید جالب باشد برای مثال Joakim ‘Akke’ Akterhall و Henrik ‘AdmiralBulldog’ Ahnberg و همچنین بازیکن کری تیم Na’vi که متاسفانه نتوانست در این مسابقات شرکت کند Per Anders ‘Pajkatt’ Olsson.

این بازیکنان قدیمی که تصمیم به گزارش مسابقات امسال کرده اند افرادی با تجربه در بازی Dota 2 هستند اما باید ببینیم که میتوانند گزارش بازی ها را به نحو احسنت انجام دهند یا نه.

یک اسمی که همه ی ما دلمان برایش تنگ شده است Jorien ‘Sheever’ Van Der Heijden  است کسی که به صورت موقت بعد از غیبتش به دلیل سرطان باز میگردد.یکی از امکانات جالبی که Valve  برای افرادی که تازه Dota 2 را شروع کرده اند فراهم کرده است newcomer stream  برای مسابقات TI7 است. با امکان افرادی که تازه وارد اند هم میتوانند از دیدن مسابقات مانند باقی افراد لذت ببرند. اولین باری که این امکان برای افراد فراهم بود در مسابقات TI4 بود که استقبال فراوانی از آن شد.

 

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید