CompLexity Gaming باری دیگر طرفدارانش را تهت تاثیر قرار داد، آن ها موفق شدند پس از شکست 1 – 2 Immortals به جمع تیم های آمریکایی DreamLeague Season 8 Major اضافه شوند.

فقط چهار تیم می توانند به مرحله ی گروهی DreamLeague Season 8 Major آمریکا شمالی راه پیدا کنند.سه تیم DC ،EG و Optic بصورت مستقیم دعوت شده اند و فقط یک جایگاه میماند که باید تکلیفش در open qualifier مشخص شود.

چهار تیم compLexity ،VG. J.Storm ،Immortals و Leviathan از راند اول که بصورت تک بازی و تک حذفی برگزار می شد، جان سالم بدر ببرند و به نیمه نهایی صعود کنند.دو تیم Immortals و CoL  با شکست حریفانشان موفق شدند به فینال راه پیدا کنند، و در آنجا بود که CoL توانست غول های کره ای را با نتیجه ی 1 – 2 از پای در بیاورد.

هر دو این تیم ها تا بحال موفق شده اند که به دو رویداد از فصل جدید راه پیدا کنند، CompLexity به  Starladder i-League Invitational Minor و Perfect World Masters  و Immortals به PGL Open Bucharest Minor و Dota Pit Minor، که هر دو شانس بدست آوردن 300 امتیاز را خواهند داشت.

حال CoL باید در قالب بازی های دو حذفی و Bo3، به مصاف تیم های DC ،EG و Optic برود.بازی فینال بصورت Bo5 برگزار می شود و تیم برنده به مسابقات راه پیدا می کند.این بازی ها ماه آینده در روز چهارم نوامبر انجام خواهند شد.

تیم های شرکت کننده:

China Newbee
Peru Infamous
Europe/CIS مشخص می شود
Europe/CIS مشخص می شود
Europe/CIS مشخص می شود
Europe/CIS مشخص می شود
South East Asia مشخص می شود
North America مشخص می شود

جوایز و امتیازات DreamLeague Season 8 Major:

تیم اول: 500.000 دلار بهمراه 750 امتیاز

تیم دوم:200.000 دلار بهمراه 450 امتیاز

تیم سوم:100.000 دلار بهمراه 225 امتیاز

تیم چهارم:70.000 دلار بهمراه 75 امتیاز

تیم های پنجم و ششم: 45.000 دلار بدون امتیاز

تیم های هفتم و هشتم: 20.000 دلار بدون امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید