بعد از یک نبرد تنگاتنگ بین بازیکنان حرفه ای در تمام دنیا  Abed ‘Abed‘ Yusop اولین بازیکنی بود که توانست افتخار اولین بازیکن با 10K mmr را داشته باشد.
این بازیکن تایوانی Digital Chaos  فقط 16 سال سن دارد و نکته عجیب این است که چطور از بین تمام بازیکنان حرفه ای با این تجربیات بالا بازیکنی 16 ساله توانست این افتخار را نسیب خودش کند.

این بازیکن با این که در Zotac Cup خودی نشان نداد و نتوانست با مقامی کسب کند اما در بازی ها معمولی توانست با هیرو هایی مانند Ember spirit ،Queen of Pain و البته Meepo به 10K mmr برسد. نبرد برای رسیدن به این افتخار از چند وقت پیش شروع شد هنگامی که Paparazi بازیکن توانای تیم IG.vitality و همینطور نفر اول مسابقات 1v1 جهان توانست به 9.8k mmr برسد.

برخی بازیکنان پس از دیدن موفقیت این بازیکن تلاش کردند این بازیکن را متوقف کنند که موفق شدند. بازیکن دیگری که نزدیک به 10k شد MidOne بازیکن تیم Secret بود که متاسفانه موفق نشد. با این حال باید دید که Abed در مسابقات انتخابی چه میکند و ببینیم آیا میتواند توانایی هایش را به همگان نشان دهد؟ فقط زمان است که میتواند به این سوال پاسخ دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید