پس از گذشت چند روز، تعداد زیادی در سرتاسر دنیا مستند True sight را دیده اند.در ادامه هفت مورد دوست داشتنی از قسمت نهایی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

1.طرز برخورد Kuroky در هنگام رهبری تیم

بیایید واقع بین باشیم که اگر در گذشته حرف ناسزایی از Kuroky می شنیدیم، بسیار شگفت زده می شدیم.اما پس از تماشای مستند True Sight همه ی ما به طرز برخورد او برای هدایت افرادش احترام می گذاریم.Kuroky همیشه به بازیکنی آرام و کم صحبت معروف بود، ولی با تشکر از True Sight توانستیم چهره ی دیگر او را نیز بینیم.

او تمام تمرکزش را بر روی برخورهای مثبت با افرادش می گذاشت تا بتواند پس از یک باخت آن ها را بخودشان بی آورد.مثلا او با خندیدن و لبخند زدن در مورد انتخاب Nature Prophet بعنوان اولین کاراکتر صحبت می کرد، زیرا شرایط مشابه را در فینال TI3 تجربه کرده بود.او نشان داد که خود را خیلی جدی نمی گیرد و در شوخی کردن با بازیکنانش مشکلی ندارد، درعوض دشمن را دست کم نمی گیرد و در داخل بازی هیچ احترامی برایشان قائل نیست.نشانه های یک رهبر بزرگ.

Kuroky هیچ وقت از کوره در نرفت و سطح بازیکنان تیم با توجه به احترامی که برایش قائل هستند، بالا و بالاتر می رفت.تاثیرات Kuroky در تیم Liquid هیچوت بطور کامل دیده نمی شد، اما پس از تماشای آخرین قسمت True Sight، کاملا نقش او در تمامی پیروزی ها را شاهد خواهیم بود.

2.این مکالمه ی جالب بین Miracle و Kuroky درست قبل از بازی اول

Kuroky: رفیق همه ای دردسرها فقط برای باختن تو یک بازیه (همراه با خنده).
Miracle:بهتره دیوانه، خیلی بهتره که به Lower Bracket بری.
Kuroky: تو این راه خیلی تمرین کردیم، ما خیلی چیزها یاد گرفتیم، ((من)) خیلی چیزها یاد گرفتم…
Miracle: هه، Upper Bracket برای ترسو هاست، بزن قدش GH.

3.نمایش Sccc بعنوان یک شخصیت شکسته شده

این جمله برگرفته شده از یک پست Reddit است، که بنظر من بهترین لحظه ی این قسمت است.تیم Liquid به روی صحنه رفت و کاپ Aegis را بالای سر برد، در همان لحظه دوربین از روی صحنه به اتاقک بالایی رفت، درست جایی که Sccc درحال مشاهده ی قهرمانی Liquid بود.درواقع تعویض زاویه دوربین از خوشحالی بازکنان و طرفداران Liquid بر روی ناراحتی Sccc باعث شد تا آن لحظه بیش از حد معمول حماسی شود.پس از آن Sccc بسوی دیگر بازکنان خشک زده ی Newbee رفت و در اوج سکوت کنارشان نشست.

تفاوت بین دو لحظه ی قهرمانی در TI7 و از دست دادن آن، خیلی واضح در چهره ی Sccc در پشت صحنه دیده می شود، و همه ی این ها باعث زیباتر شدن true Sight شده است.

4.شعار تیم Liquid

شما فکر می کنید که احتمالا Kuroky از شعاری مثل “بهترین تلاشتون رو انجام بدید” یا “بهتون افتخار می کنم” استفاده می کند اما نه!. شعار آن ها: ‘اصلا اهمیت ندهید، هرچه کمتر اهمیت بدهیم، بهتر بازی خواهیم کرد.’ این شد شعار درست و حسابی.

5.صداقت Moogy پس از شکست
بازیکن پست carry تیم Newbee یعنی Moogy، همیشه شخصیت منزوی در ترکیب تیمش داشت،اما او طرفداران زیادی را پس از این قسمت از True Sight بسمت خود کشاند.در بازی دوم فینال اصلی، او خیلی دیر برای پیوستن به هم تیمی هایش عکس العمل نشان داد.تلاش Liquid برای کشتن Roshan کاملا مشخص بود، ولی او با یک کم کاری کوچک تیمش را سرافکنده کرد.درست پس از باخت دوربین بر روی چهار هم تیمی اش رفت که داشتند او را سرزنش می کردند و سرش داد می کشیدند، تا زمانی که مربی پا به صحنه گذاشت و به آن ها گفت که بحث کردن را تمام کنند.

خیلی سخت است که در تمام مدت به انتقاد و سرزنش گوش بدهی، Moogy کاملا ساکت بود و حتی یک کلمه هم در جواب هم تیمی هایش حرفی نزد.پس از آن دوربین صحنه ای از اتاق خصوصی Newbee گرفت که Moogy در حالی که اشک میریخت، خودش را برای بازی دوم با کاراکتر Anti Mage سرزنش می کرد.با وجود اینکه او در تیم بازنده بود، مشخص است که همه ی بیننده ها با او همدردی می کنند و تلاش او برایشان قابل تقدیر است.

6.” تو یک آدم معمولی هستی… خدا که نیستی “
پس از باخت Newbee در برابر Liquid همه ی بازیکنان این تیم به اتاق خصوصی رفتند و دوربین در همان لحظه Moogy را در حال گریه کردن گرفت.دختری وارد صحنه شد و به Moogy گفت: ” توقع داشتی در اولین TI که شرکت کردی قهرمان شوی؟… تو یک آدم معمولی هستی… خدا که نیستی. ”

7.راستش رو بخوای برای همینه که کچل هستی
اگر شما پس از دیده شدن لوگو Valve ویدیو را بسته باشید، یقینا یک لحظه ی استثنایی که در آخر قسمت پنهان شده است را از دست داده اید.در کلیپ پایانی زمانی که مربی درحال تخلیه بازیکنان از محل برگزاری است، جمله ای از Kuroky بگوش میرسد که میگوید: ” پیش بسوی Major ” در همان لحظه Miracle سریعا در پاسخ حرف Kuro می گوید: “Major… Minor… Major…رفیق بیا بعدا در موردش صحبت کنیم… خیلی داری بهش فکر می کنی… راستش رو بخوای برای همینه که کچل هستی. ” این شیطنت از Miracle بهترین پایان برای True Sight TI7 بود.

دیدگاهتان را بنویسید