در این مطلب سعی بر این داریم تا گران ترین Autograph های بازیکنان معروف را برایتان بازگو کنیم و توضیحاتی اندک در مورد این بازیکنان بدهیم.

زمانی ک شما یک هیرو را از بین شمار زیادی از هیرو ها انتخاب می کنید و آن هیرو را هیروی مورد علاقه ی خودتان می نامید کار خوبی کردید اما می دانید چه چیزی این کار را باحال تر و جالب تر می کند ؟ اینکه هیروی خود را با آیتم های autograghs که توسط بازیکنان بزرگ جهان امضا شده است تزیین کنید.

Autograph: Luo “Ferrari_430” Feichi – $275.00

یکی از معروف ترین بازیکنان چینی و یکی از بازیکنانی که توانسته در 5 سری از 7 سری مسابقات TI شرکت کند . Luo ‘ Ferrari_430 ‘ Feichi از نام هایی است که توانسته در مارکت استیم پول زیادی را برای استیم به ارمغان بیاورد . اگر بخواهیم دقیق باشیم 275000 دلار پول آیتم های به فروش رفته با Autograph این بازیکن است .

هیروی پیشنهادی : اگر از اینوکر بازی کردن متنفرید و دوست ندارید با این هیرو بازی کنید Ferrari_430 کسی است که شما را تشویق به انجام این کار می کند . یک Autograph از این بازیکن در یکی از آیتم های هیروی اینوکر می تواند شما ر وادار به بازی کردن با این هیرو بکند.

Autograph: Jonathan “Loda” Berg – $366.88

این بازیکن دیگر تیم Alliance رو همرامی نخواهد کرد خبر جدایی اش از تیم هم چند روز پیش منتشر شد . Jonathan ‘ Loda ‘ Berg بازیکنی بود که به همراه تیم Alliance پیروزی های زیادی را بدست آورد و همچنین قهرمان مسابقات TI7 شدند.

هیروی پیشنهادی : با شناختی که از این بازیکن بزرگ داریم می دانیم که یکی از بازیکنان حرفه ای هیروی Juggernaut بود و لحظات به یاد ماندنی ای را برای ما با این هیرو رقم زد همچنین این بازیکن با هیروی CK در بازی آخر فینال مسابقات TI3 همه را شگفت زده کرد و خاطره ای را برای خودش و طرفدارانش رقم زد.

Autograph: Dendi – $516.58

بازیکن سوپراستار Na’Vi یعنی Danil ‘ Dendi ‘ Ishutin یکی از بازیکنان اروپایی است که توانست با تیم خودش در سری اول مسابقات TI اول شود و این پایان افتخارات بزرگ این تیم نبود همچنین این تیم توانست در TI2 و TI3 فینالیست شود.

شاید برایتان این اسم آشنا باشد The Fountain Hook این حرکتی بود که  Dendi با هیروی Pudge به همراه هیروی Chen در مسابقات TI3 انجام داد و در آن مسابقات بود که Dendi به همه ثابت کرد که بهترین Pudge باز جهان است و هیچ شکی در آن نیست.

هیروی پیشنهادی : بدون شک هیروی پیشنهادی Pudge است به دلیل بازی های خاطره انگیز و افسانه ای با این هیرو  Chin choppa Chin choppa

Golden International 2015 Autograph: Akbar “SoNNeikO” Butaev – $1,588.63

با اینکه مانند Dendi در تیم Na’vi احترام گذاشته نشد اما Autograph این بازیکن تقریبا 3 برابر Dendi فروش داشته است و شاید این نشان دهنده ی محبوبیت بیشتر این بازیکن باشد .

هیروی پیشنهادی : این بازیکن با هیروی Crystal Maiden بهترین بازی ها را به اجرا گذاشته و همیشه نقشی تاثیر گزار در بازی ها داشته به گونه ای این هیرو به وسیله ی دستان پر توان SoNNeiko به Queen of Ice تبدیل می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید