کمپانی Cloud9 اعلام کرد تیم Dota2 خود را منحل میکند و این موضوع توسط منابع نزدیک به این کمپانی تایید شده است.
آنالیزور و تحلیلگر به نام Ben ” Noxville ” Steenhuisen پیامی در Reddit قرار داد در مورد ناپدید شدن ترکیب تیم Cloud9 از صفحه سایت کمپانی. او میگوید که کاملا مطمئن بود که توافق بین بازیکنان و کمپانی Cloud9 محدود به حضور آنها در TI7 بود.
ترکیب تیم Cloud9 قبلا به این صورت شناخته شده بود: Jacky ” EternaLEnVy ” Mao , Adrian ” FATA ” Trinks , Arif ” MSS ” Anwar , Kurtis ” Aui_2000 ” Ling , Johan ” Pieliedie ” Astrom.
تیم Cloud9 عملکرد ضعیفی در مسابقات TI7 داشت شروع کار با قرار گرفتن در میانه گروه و رفتن به براکت بازنده ها و حذف شدن بعد از دو راند بازی کردن در براکت بازنده ها. این تیم قبلا با نام Team NP در مسابقاتی مانند Manila Masters و ZOTAC Cup شرکت کردند.
هفته پیش بازیکن حرفه ای به نام Adam ” 343 ” Shah پیامی منتشر کرد درباره تیم جدید EternaLEnVy به این صورت که همراه با Pieliedie و بازیکن سوئدی به نام Steve ” Xcalibur ” Ye و بازیکنان حال حاضر تیم Fnatic به نام Djardel Jicko ” DJ ” Mampusti و Chong ” Ohaiyo ” Xin Khoo است. با توجه به این که این که 343 سابقه بازی در تیم Fnatic دارد و رابطه نزدیکی با بازیکنان Fnatic دارد میتوان دریافت که حرف های او صحت دارد اما هنوز هیچ چیز رسما اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید