The International 2018

با نزدیک شدن به مرحله اصلی مسابقات پیش رو و گذشت یک ماه از قهرمانی تیم Liquid در مسابقات The International 2017، تیمها خود را برای فصل جدید مسابقات آماده می کنند.

با توجه به فاصله نه ماهه با مسابقات The International 2018 و زمانبندی دقیق مسابقات بزرگ و کوچک پیش رو تیمها بایستی در زمان تعیین شده بازیکنان خود را در بخش Dota 2 majors and minors registration ثبت کنند. این بخش از دو مرحله اول و دوم تشکیل شده است و برای اولین مرحله فقط 7 روز زمان تعیین شده است.

لیست مسابقات پیش رو نیز در صفحه The road to the International ثبت شده است و تیمها می توانند لیست دقیق مسابقات پیش رو را همراه با زمان برگزاری آنها در مرحله اصلی، مشاهده کنند.

دقت داشته باشید که مسابقات The International 2018 با دعوت از هشت تیم برتری که در بخش امتیازات تیمی در رده بالاتر قرار گرفته باشند شروع می شود و تیمها بایستی در این نه ماه تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز لازم انجام دهند. نوع امتیاز دهی مسابقات نیز در مسابقاتی که تمامی تیمها رده بندی می شوند و تیم چهارم مشخص باشد به صورت زیر می باشد:

  • تیم اول 50% امتیاز تعیین شده
  • تیم دوم 30%
  • تیم سوم 15%
  • تیم چهارم 5%

و در رویدادهایی که تیمهای سوم و چهارم رده بندی نشوند به صورت زیر می باشد:

  • تیم اول 50% امتیاز تعیین شده
  • تیم دوم 30%
  • تیم سوم و چهارم هر دو 10%

نکته مهم دیگر در این متن قانون جدیدی بود که در مورد مربیان (Coach) تیمها مطرح شد. زین پس مربیان تیمهای Dota 2 می توانند در زمان Pre-Game draft phase و یا همان لحظه انتخاب کاراکترها در کنار بازیکنان خود بوده و در مورد استراتژی بازی به بازیکنان خود کمک کنند. مربیان بایستی بعد از اتمام این بخش اتاق و یا محل تعیین شده برای تیمها را ترک کنند.

با توجه به اینکه کمتر از 48 ساعت دیگر Battle Pass 2017 نیز از داخل بازی Dota 2 حذف خواهد شد، به نظر می رسد که این بازی با به روزرسانی مهمی همراه باشد و شاهد نسخه جدید، همراه با یکی از کاراکترهای جدید بازی که در مسابقات TI7 معرفی شدند، باشیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید