نکاتی در مورد رویداد siltbreaker
این رویداد مانند رویداد های قبلی نیست و مهم ترین تفاوت آن این است که تنها افرادی که بتل پس 2017 دارند میتوانند از این رویداد و جوایز آن لذت ببرند.
برای اتمام این رویداد شما باید از مناطق مختلف و با چالش های متفاوت بگذریند که بر اساس عملکرد شما در هر منطقه به شما ستاره داده میشود.(ممکن است بدون گرفتن ستاره یک منطقه را رد کنید.)هر تعداد ستاره هم جوایز مختلفی برای بازیکنان دارد برای مثال یک ستاره 200Battle pass Pointو دو ستاره 400Battle pass Point و سه ستاره یک جعبه را در اختیار شما میگذارد که این جعبه خود نیز دارای جعبه های بیشتر است و جایزه ی مخصوص آن Desert sand baby roshan است.
در این رویداد فقط 14 هیرو وجود دارد.
Strength :Abaddn-Legion Commander-Sven-Tiny-Tidehunter
Agility:Drow Ranger- Shadow Fiend- Templar Asassin- Troll Warlord
Intelligence:Dazzle-Jakiro-Lina-Wind Ranger-Witch Doctor
در این رویداد شما اجازه ی خرید برخی آیتم ها را ندارید و نکته دیگر اینکه این رویداد دارای آیتم هایی است که مختص خود این رویداد هستند.مانند Health potion یا Mana potion.
اما نوعی از آیتم ها که تنها راه بدست آوردنشان نابود کردن boss هر منطقه است و شانس کمی برای بدست آوردن شان است Artifact نام دارد.
این آیتم که مانند یک صندوق طلایی بر روی زمین است فقط مختص یک بازیکن است که نام آن بازیکن بر روی آن نوشته شده است.
شما میتوامید از قسمت Artifacts کنار Shop از آیتم خود استفاده کنید.
یک نکته در مورد مرگ هیرو ها این است که شما میتوانید با پیدا کردن checkpoint ها و استفاده از آیتم Liferune به تعداد دفعاتی که میتوانید بمیرید و دوباره توسط یار خودی زنده شوید و یا Buyback کنید اضافه کنید.
با امید موفقیت برای همه شما.

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید