عبارت “پایداری ترکیب” دقیقا چیزی نیست که بتونیم به تیم های جنوب شرقی آسیا نسبت بدیم.

با وجود فراوانی استعداد های کشف نشده در این بخش و این تفکر که خیلی زود به این نتیجه میرسند که تیم اینده ی خوبی ندارد،معمولا تغییرات زیادی در تیم های این بخش ایجاد میشود.

 

به طور مثال ترکیب تیم  execration سه بازیکن این تیم یعنی James,Bimbo و RR همه در یک ماه و در یک زمان به این تیم پیوستند.Bimbo و RR به ترتیب از Mineski و Happyfeet به این تیم امدند.Bimbo هم پس از ۳سال کامل در Mineski از انها جدا شد.

با وجود همه ی اینها توانستند بلیت خود را برای راه یابی به مسابقات ti7 از بخش خودشان دریافت کنند.

در بین پنج بازیکن تیم execration تنها کاپیتان این تیم یعنی Leumik هست که بیشتر از یک سال است که در تیم حظور دارد و در واقع عامل پیوستن بسیاری از بازیکنان به execration میباشد.

در اصل این تیم به غیر از Leumik که سابقه ی حظور در ti را در wild card داشته است،بقیه انها تجربه ی حظور در مسابقات بزرگ را ندارند.

این دوره از مسابقات میتونه برای اون ها تجربه ی بسیار بزرگی به حساب بیاد و حتی با تلاش زیاد و اعتماد به نفس بتونن تا مراحل بالا خودشون رو برسونن.

خوشبختانه حظور استعداد های جوان در این تیم میتونه کمک بزرگی رو بهشون بکنه.یکی از این استعدادها Bimbo هست که مدت زمان زیادی از معروف شدنش نمیگذره ولی جزو بهترین های مالزی به حساب میاد.

یکی دیگر از ان ها با نام مستعار Nando که mmr خیلی بالایی نداره،ولی بازی هایی که با هیرو puck انجام داده توجه خیلی هارو به خودش جلب کرده،به طوری که تیم های روبرو همیشه puck رو جلوشون ban میکنند.

و همچنین باید به RR هم اشاره کنیم،بازه های فوق العاده ی اون با هیرو Rubick نشون دهنده ی این هست که این بازیکن میتونه نقش موثری رو برای تیمش ایفا کنه.

اینکه چرا هنوز highlight video از اون منتشر نشده جای تعجب داره،ولی بدون شک در طول رقابت های ti7 نظر خیلی از سازنده های ویدیویی رو به خودش جلب میکنه.

درکل بزرگترین مشکل execration رو میشه استرس ناشی از کم تجربگی بازیکنانش دید که میتونن با اعتماد به نفس و استفاده از تجربه ی کاپیتانشون به این موضوع غلبه کنن.

با تمام این صحبت ها تیم execration تیمی هست که کمتر از ۳ماهه که دارن باهم بازی میکنن،وممکنه که نتونن به ۱۲ تیم برتر برسند یا حتی شاید در همان مرحله ی گروهی حذف شوند،ولی حداقل سودی که برایشان دارد تجربه ی عالی و سازنده ی international است که میتونه کمک بزرگی باشه برای تورنمنت های بعدی که پیش رو خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید