بدون شک N0tail و Fly دو تن از بازیکنان اصلی OG هستند که تا به اینجای کار زحمات زیادی را برای تیمشان کشیده اند.

در شرایط فعلی که تیم OG در low bracket باید به مصاف Infamous برود،مصاحبه ای با N0tail انجام شده است که در ادامه به جزییات آن می پردازیم.

 

سلام notail.این پنجمین حظورت در مسابقات TI هست.این روزها در سیاتل چطور می گذره؟

همه چیز عالیه.هرسال در هوای خوب سیاتل تابستونمون رو می گذرونیم و این خیلی حس خوبیه.

 

اگر اجازه بدی بریم سراغ مرحله ی گروهی ti7.به نظر میرسه که برنامه های OG برای این مرحله خیلی درست پیش نرفت.در خیلی از مسابقات در طول سال OG همیشه نقش اصلی رو داشته و انتظارات از این تیم زیاد هست.چه چیزی در این بین اشتباه پیش رفت؟

خب ما بعضی جزییات رو برای رسیدن به upper bracket از دست دادیم.در عوض کار های درست زیادی هم انجام دادیم.همیشه نمیشه کامل بود و اشتباهات همیشه در کمین همه ی تیم ها هست.همه ی تیم ها کاملا آماده هستند و ما هم تمام تلاشمون رو کردیم.اگر شما در lower bracket هستید حتما لیاقتات است.ما بازی های زیادی رو واگذار کردیم و این دقیقا چیزیه که میشه بهش گفت درست پیش نرفتن.

 

می تونیم این انتظارو داشته باشیم مثل major Frankfurt که از lower bracket قهرمان شدید،در این سری مسابقات نیز به فینال برسید؟

این دقیقا چیزیه که ما داریم براش آماده میشیم.در Boston Major و Kiev Major هم بازی ها تک حذفی بود و ما از پسش بر اومدیم.

تیم OG در حال حاظر در لبه ی تیغ هستش.ولی چیزی که مشخصه اینه که تیم شما تیم پر افتخار و پرطرفداری هست.به نظرتون هم تیمی ها آماده ی انجام این کار سخت هستند؟

تیم هایی که امسال در مسابقه هستند بسیار قوی و آماده هستند،و من از نام بردن این تیم ها لذت می برم.به نظر من تیم های EG و Vp استثنایی هستند.تیم Liquid هم که سبک خود را دارد،قوی و بی نظیر!! در تیم های چینی هم LGD و LFY بسیار خاص هستند.

 

هیچکس انتظار این رو نداشت که LFY تا این حد قوی باشه،نظرتون راجع به این تیم چی هست؟

اگر کسی همچنین فکری کرده کاملا در اشتباست.همه ی ما شاهد درخشش اون ها در Epicenter بودیم.اون ها خیلی باهم بازی کردن،و یکی از نکات قدرتشون می تونه همین باشه.

 

شما با تیم Infamous بازی دارید.انتظارات از شما بسیار بالاست ولی اون ها چیزی برای از دست دادن ندارن.این بازی رو چطور میبینید؟

ما توی بازی با Infamous خیلی کارها برای انجام داریم.با توجه به تک بازی بودن هرکدام از ما تلاش می کنه تا بازی رو به نفع خودش تموم کنه.ما خیلی قویتر از اون ها هستیم و این رو تو بازی بهشون نشون میدیم.

 

در یکی از بازی های روز آخر اعلام شد که تیم OG تا به حال حتی یک best of three هم در Ti پیروز نشده،نظرتون در اینباره چی هست؟

دقیق نمیدونم،ولی فکر میکنم درست باشه.و قطعا ما امسال اومدیم تا این روند رو تغییر بدیم.

 

به نظر شما پس از اینکه یک سری تیم ها در مرحله ی گروهی محبوبیت زیادی به دست آوردند،فشار روی شما بیشتر میشه؟

ببینید مساله ی فشار یا انتظار نیست.هر تیمی تلاش میکنه با برنامه های خواص خودش حریفش رو شکست بده و این قضیه در مورد ما هم صدق میکنه.

 

ما دیدیم که تیم OG بهترین بازی هاش رو روی استیج انجام میده،آیا استیج باعث میشه که شما بهترین بازیتون رو انجام بدین؟

بازی های روی استیج بدون شک از بازی در پشت در بسته از کیفت بالاتری برخورداره.ما عاشق استیج هستیم و باعث میشه که بهترینمون رو نشون بدیم.

 

شما بازیکنی هستید که از Ti3 در این رقابت ها حظور دارید.به نظرتون چه تغییراتی ایجاد شده؟

دوتا خیلی تغییر کرده.اینکه بخوای تیمی باشی که اصلا شکست نخوره ممکن نیست.به نظرمن خیلی از تیم ها تغییر کردن،فکرها و استراتژی ها،و این بازی رو زیباتر کرده.

 

به تازگی Valve سبک جدیدی از تقسیم بندی مسابقات به دو دسته ی majors و minors تبدیل کرده،نظرت رو در اینباره با ما به اشتراک بذار.

بدون شک من طرفدار بازی و مسابقات سالم هستم.اگر بخواهند بازی ها رو به دو دسته تقسیم کنند به نظرم شرایط برای تیم های ضعیفتر سخت میشه تا بتونن خودشون رو به مسابقات بالاتر برسونن.ولی بدون شک تلاش ها زیاد میشه.

 

بریم سراغ یک سوال شخصی،شما غذای هندی خیلی دوست دارین،چرا؟ و اولین غذای هندی که امسال خوردین کجا بود؟

البته که دوست دارم.به خاطر تندی و کره ای که در اون استفاده میشه و من واقعا عاشقشم.اولین غذای هندی رو زمانی که به سیاتل رسیدیم سفارش دادم.در کل به غذای هندی برای ادویه جات و دستور پخت خاصی که دارن علاقه ی زیادی دارم.

 

در آخر کسی هست که بخوای ازش یاد کنی؟

از Redbull تشکر می کنم بخاطر حمایت هاش.از تیمم و طرفدارنمون که همیشه در کنارم هستند.و ممنون ازینکه من رو به این مصاحبه دعوت کردید.

 

ما هم از کنار تو بودن لذت بردیم و برات آرزوی موفقیت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید