بالاخره مسابقات dreamleague هم با قهرمانی team liquid به پایان رسیدکه در این مسابقات ۲ماه بعد از دور مقدماتی در روز جمعه با حظور ۴ تیم (liquid,secret,vega,planet odd) آغاز شد.

دور اول :

در دور اول تیم های planet odd و liquid توانستند از سد حریفان خوب عبور کنند و اینچنین بود که تیم های vega و secret در قسمت lower bracket در مقابل هم قرار گرفتند.

پس از اون نوبت تیم های برنده یعنی liquid و planet odd بود که به مصاف هم بروند و برای رسیدن به grand final با یکدیگر به رقابت بپردازند.

در این رقابت علی رغم تلاش زیاد و بازی خوب از تیم planet odd, این liquid بود که توانست با نتیجه ۲-۰ از پیروز شود و با اقتدار و بدون باخت به فینال مسابقات راه پیدا کند.

Lower Bracket :

در بخش lower براکت که secret توانسته بود vega رو شکست بده، حالا باید در این بخش به مصاف planet odd میرفت تا برای رسیدن به فینال باهم رقابت کنند.

در این بازی که اتظار میرفت تیم secret تمام تلاش خودش رو بکنه و پیروز از میدان بیرون بیاد،بازهم این تیم planet odd بود که قاطعانه ۲بازی را برد و به فینال راه پیدا کرد و باری دیگر باید در مقابل liquid ولی اینبار در فینال کل مسابقات قرار میگرفت.

و اما بازی فینال:

در بازی اول تیم liquid با اینکه توانست پیک invoker که پیک تخصصی Miracle هست رو از تیم حریف بگیرد،ولی بازی عالی w33 با هیرو timber اجازه برد رو به liquid نداد و برنده ی بازی اول شد.

بازی دوم planet odd با پیک کردن هیرو anti mage که در این دور مسابقات توانسته بود بازی های خوبی رو باهاش ارائه بده توانست باری دیگر پیروز شود و تنها یک برد تا قهرمانی فاصله داشته باشد.

در بازی سوم liquid اجازه ی پیک کردن مجدد anti mage را به تیم حریف داد ولی اینبار با پیک کردن دو هیرو lycan و huskar اجازه ی طولانی شدن بازی را به planet odd نداد و قاطعانه در ۱۸دقیقه پیروز بازی سوم شد.

در بازی چهارم این تیم liquid بود که ایبار روی به هیرو anti mage اورد و در مقابل تیم planet odd سعی داشت با پیک fast push به مثال بازی قبل اجازه فارم را به anti mage ندهد و بازی را به نفع خود تمام کند.ولی Miracle در نهایت توانست با نمایش عالی و نگه داشتن بازی توست هم تیمی هایش پیروز بازی چهارم شود و بازی به گیم پنجم کشیده شود و مسابقات بیش از پیش جذاب شود.

اما بازی پنجم

در این بازی باری دیگر anti mage توست planet odd پیک شد و بازهم توست liquid اینبار با هیرو های lycan و beastmaster کانترپیک شد و اجازه ی فارم به anti mage داده نشد تا جایی که بازی کاملا یک طرفه شد و liquid توانست با ۳برد پیاپی به مثال سال قبل قهرمان dreamleague شود و از مقام خود دفاع کند.

دیدگاهتان را بنویسید