همانطور که در جریان هستید روز پنجم بازی ها در مرحله ی اصلی در صورتی آغاز شد که چهار تیم از پنج تیم باقی مانده چینی هستند،و در میان آن ها Liquid تنها بازمانده ی تیم های غیر آسیایی بود.

در روز پنجم سه بازی را در پیش داشتیم،در ابتدا تیم های LGD و IG در بخش Lower Bracket باید به مصاف هم می رفتند تا تنها یکی از ان ها در مسابقات باقی بماند.

در اولین بازی هر دو تیم سعی بر این داشتند که کاراکتر های محبوب بازیکنانشان را انتخاب کنند.انتخاب کاراکتر Magnus برای eleVeN همیشه در تیم LGD کار ساز بوده است.با شروع بازی شاهد این بودیم که دو تیم کوچکترین ریسکی را انجام نمی دادند و فقط برای به دست آوردن Gold بازی را پیش می بردند.تیم IG چند باری تلاش بر این داشت تا به حریف حمله کند و Kill بگیرد،ولی هر بار به در بسته می خوردند.دقیقه ی 15 بازی جایی بود که Earth Shaker از تیم IG آیتم Blink Dagger خود را خریداری کرد، و سعی بر این داشتند که با Smoke Gang تیم حریف را از جریان بازی خارج کنند. ولی اتفاقی که افتاد دقیقا برعکس خواسته های تیم IG بود و در عوض این تیم LGD بود که بدون آنکه کشته ای بدهد،چهار بازیکن از تیم حریف را کشت.LGD پس از این اتفاق فشار ها را بر روی حریف زیاد و زیادتر کرد تا در نهایت در دقیقه ی 19 بازی IG خیلی زود تسلیم و LGD موفق به پیروزی در اولین بازی شد.

بازی دوم از همان ابتدا با کانتر پیک شدن تیم IG شروع شد.انتخاب کاراکتر Alchemist برای این تیم، و در مقابل کاراکتر های Ursa,Ancient Apparation و Bounty Hunter برای LGD.در ابتدای بازی همانطور که انتظار می رفت تمامی فشار LGD بر روی Alchemist بود، و از هر راهی برای خارج کردن او از جریان بازی استفاده می کردند.در ادامه IG که به خیال خود با چند درگیری جزیی بازی را در دست داشت شروع به گرفتن تصمیمات بزرگتر کرد،ولی با ورود Anti Mage به درگیری های تیمی تازه IG متوجه شد که چقدر از بازی عقب است.با کانتر پیک شدن Alchemist و آیتم های سنگینی که Anti Mage خریداری کرده بود،IG به مانند بازی اول تسلیم شد و بازی دوم را نیز به همتا چینی خود واگذار کرد.

بدین ترتیب یکی از تیم های چینی (IG) از دور مسابقات خارج شد.

 

پس از بازی اول و راهیابی LGD به راند بعدی،این تیم یک قدم به جلو گذاشته بود.جایی که باید Liquid تنها تیم غیر چینی باقی مانده در مسابقات به مصاف LGD می رفت.

در بازی اول LGD بازهم موفق شد تا Magnus را برای خود انتخاب کند.آن ها با اعتماد به نفس کامل وارد بازی شدند.در ابتدای بازی چرخش عالی توسط دو ساپورتر تیم LGD که کاراکترهای Shadow Shaman و Kunkka بودند، باعث برتری نسبی آن ها در بازی شد.تیم Liquid با درخشش Mutambaman با کاراکتر Necro موفق شد تا دوبار پشت سر هم Ame را سرلاخی کند و تصمیم به کشتن Roshan بگیرند.LGD با وجود اینکه Carry خود را در اختیار نداشت،تصمیم به درگیری گرفت.حرکت نمایشی eleVeN با کاراکتر Magnus و combo زیبای آن با Kunkka باعث شد تا آن ها Aegis را از Liquid بدزدند،ولی درگیری بازهم با گرفتن دو kill توسط Miracle به نفع Liquid تمام شد.در ادامه ی بازی Liquid پیروز بی چون و چرای همه ی درگیری ها بود و به راحتی بازی اول را پشت سر گذاشت.

 

در بازی دوم کاپیتان Kuroky به غیر از زیرکی های خاصی که در Draft از خود نشان داد،تعداد زیادی از کاراکترهای اصلی خود را انتخاب کرد یا به قولی همه ی کارت های خود را وسط گذاشت.انتخاب huskar که همیشه برای Liquid کار ساز بوده است و همچنین Broodmother که توانایی بدست آوردن آیتم های Desolator و Mask of madnes را در 12 دقیقه ی اولیه بازی دارد!! به هرحال بازی آغاز شد و برتری تیم Liquid به وضوح دیده می شد. Broodmother در خط وسط و Huskar در بالای زمین هر دو شرایط مناسبی داشتند.تیم Liquid بازی دوم را راحت در از آنچه فکرش را می کردند پیروز شد، و بدون آنکه LGD بتواند به زورگویی های آن ها جوابی بدهد بازی با نتیجه ی 0-2 به نفع Liquid به پایان رسید.

تیم Liquid پس از پیروزی در این بازی به مصاف بازنده ی بازی LFY Vs Newbee که در Upper Bracket برگذار می شود خواهد رفت،تا فینال بخش Lower Bracket را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید