به روز سوم مرحله ی اصلی The International 2017 رسیدیم، جایی که دو تیم دیگر باید از بخش Lower Bracket با مسابقات خداحافظی می کردند.

دو بازی ابتدایی در روز سوم باید از بخش Lower Bracket آغاز می شد، دو تیم TNC  و OG باید به مصاف یکدیگر می رفتند.نکته ی قابل ذکر این است که، دو تیم در سال گذشته و در همین بخش از مسابقات مقابل هم قرار گرفتند و TNC موفق به حذف حریف سرشناس خود شده بود.

در اولین بازی KUKU موفق شد در میانه ی زمین یک Triple kill عالی را به کمک هم تیمی هایش بگیرد،ولی متاسفانه با چرخش های اشتباه او در زمین بازی تیم OG توانست عقب افتادگی ها را جبران کند.در ادامه تیم OG موفق شد با بازی زیبا Jerax نتیجه را در دست بگیرد، و پس از خریداری ایتم Blink Dagger توسط S4 با Combo های زیبا تیم TNC را درهم بکوبد و در نهایت بازی را به نفع خود تمام کند.بازی دوم نیز برای OG بسیار ساده آغاز شد.با اشتباهات TNC در انتخاب کاراکتر و بازی متزلزلی که انجام دادند،OG موفق شد به راحتی پیروز میدان شود و به نحوی انتقام سال گذشته را از حریف خود بگیرد.

با این پیروزی تیم OG به راند بعدی در بخش Lower Bracket صعود کرد و TNC از دور مسابقات حذف شد.

پس از  اتمام بازی بین TNC و OG، نوبت به بازی بعدی در بخش Lower Bracket می رسید.جایی که دو تیم LGD و DC باید برای بقا در مسابقات به نبرد می پرداختند.

در بازی اول در بخش Draft تیم DC بسیار احساسی رفتار کرد و کاراکتر Meepo را برای بازیکن 10k mmr خود یعنی abed انتخاب کرد.با وجود اینکه abed در بازی کردن با Meepo معروف است، تیم LGD کوچکترین ترسی به دل خود راه نداد و با اعتماد به نفس کامل و درخشش eleVeN با کاراکتر Magnus به راحتی بازی اول را پشت سر گذاشت.تیم DC که فقط یک قدم با حذف شدن فاصله داشت،در بازی دوم تلاش کرد که انتخاب های بهتری را انجام دهد.ولی در مقابل LGD با انتخاب کاراکتر Anti Mage تقریبا از همان ابتدای بازی کار را برای DC سخت کرد.DC در ادامه ی بازی تلاش زیادی را انجام داد تا Anti Mage به آیتم های مورد نظرش نرسد ولی تمامی تلاش هایش بی نتیجه بود، و فقط اجازه ی پیشرفت هرچه راحتتر را به LGD می داد.تا دقیقه ی 30 بازی Ame که کاراکتر Anti mage را در اختیار داشت کاملا شکست ناپذیر شد و تیم DC تسلیم حریف چینی خود شد.

تیم LGD موفق شد تا به راند بعدی برود و TNC نیز از ادامه ی مسابقات محروم شد.

پس از دو بازی در بحش Lower Bracket و حذف شدن تیم های TNC و DC از دور مسابقات،با کمی استراحت بازی های بخش Upper Bracket آغاز شد.نبرد دو غول چین با یکدیگر یعنی IG و Newbee.

در بازی اول دو تیم با حرکات زیبا و نمایشی جذابیت خاصی را به بازی دادند.چرخیدن Boboka برای IG و KAKA برای Newbee در زمین بازی لحظات زیبایی را خلق کرد.ولی در رابطه با کلیت بازی تیم IG بسیار ضعیف ظاهر شد و Carry این تیم Burning با انتخاب آیتم های اشتباه برای کاراکتر خود تاثیر چندانی در روند بازی نداشت و Newbee بازی اول را به نفع خود به پایان رساند.با شروع بازی دوم، در همان نگاه اول می شد برتری را در انتخاب کاراکتر های IG دید.انتخاب کاراکترهایی با قابلیت های بالا در هر زمان از بازی و همچنین Combo های زیبا باعث شد تا IG پیروز بازی شود و نتیجه ی بازی را 1-1 مساوی کند، تا کار به بازی سوم بکشد.در مورد بازی سوم اگر بخواهیم به صورت خلاصه در موردش توضیح دهیم،باید بگوییم: همانند بازی اول بین این دو تیم با ضعف ها و اشتباهات مشابه!! IG در این بازی به هیچ عنوان برتری نداشت و تنها تاثیرگذاری آن ها در بازی کاراکتر Tinker بود،که البته طولی نکشید تا این تاثیرگذاری ها کمرنگ شود و تنها مانع Newbee برای پیروزی در این بازی از سر راه کنار برود.

تیم Newbee با پیروزی 1-2 در برابر همتای چینی توانست به راند فینال در بخش Upper Bracket برسد،و اولین تیمی باشد که جای خود را در بین 3 تیم برتر مسابقات محکم کرده است.

به بازی دوم در بخش Upper Bracket می رویم، جایی که دو تیم VP و LFY پس از اینکه یکبار در مرحله ی گروهی باهم بازی کرده بودند باید به مصاف یکدیگر می رفتند.بازی این دو تیم با شکست سنگین VP همراه بود،به طوری که این تیم در یکی از دو بازی در دقیقه ی 15 شکست را پذیرفت و تقریبا سریعترین برد در این مسابقات را برای LFY رقم زد.

بازی اول آغاز شد و تیم VP  با اعتماد به نفس نسبت به انتخاب های خود سعی داشت بازی را نگه دارد.آن ها با انتخاب کاراکترهای تیمی که انجام داده بود، توانست دقای اولیه و حتی میانی بازی را پیروز شود.ولی این پایان بازی نبود و طبق معمول Monet که در این بازی با کاراکتر Morphling بازی می کرد روند بازی را به سود تیمش تغییر داد.Vp در ادامه ی بازی دیگر نتوانست نبردهای خوبی را که در ابتدای بازی انجام داده بود را داشته باشد،و به تدریج ضعیف و ضعیف تر شد تا جایی که به اجبار بازی با واگذار کرد.بازی دوم را VPبه مانند بازی اول بهتر از حریف آغاز کرد،ولی نه فقط بهتر بلکه توانست به راحتی در کمتر از 30 دقیقه خط میانی حریف را به طور کامل از جای بکند!! در ادامه Vp پس از کشتن Roshan و به دست آوردن Aegis Of Immortal سعی کرد به خط بالای حریف نیز نفوذ کند.با اینکه غیرممکن بود ولی تیم LFY توانست از Base خود دفاع کند و اجازه ی تمام کردن بازی را به حریف ندهد.پس از این اتفاق دو تیم با تمرکز بیشتری بازی کردند.این روند ادامه داشت تا زمانی که Roshan مجددا به بازی بازگشت و این تنها شانس VP برای پیروزی در این بازی بود.در زمانی که تقریبا جان Roshan تمام شده بود،Ah fu با یک بازی نمایشی و زیبا با کاراکتر Earth Spirit موفق شد تا Aegis را از VP بدزدد و تمام نقشه های آن ها را بر آب کند.پس از این اتفاق مهم در بازی، LFY فشار های زیادی را به خرس های روسی وارد کرد و در انتها آن ها را از پای درآورد.

با پیروزی LFY در این بازی آن ها نیز به فینال بخش Upper Bracket رفتند و  باید برای رسیدن به فینال اصلی مسابقات با Newbee رقابت کنند.

پس از بازی VP و LFy تنها یک رقابت در بخش Upper Bracket باقی می ماند و آن هم نبرد دو تیم LFY و Newbee برای رسیدن به فینال اصلی است.

بازی های روز چهارم:

Liquid Vs Empire

OG Vs LGD

Vs VP برنده ی بازی Liquid و  Empire

دیدگاهتان را بنویسید