تیم های چینی موفق جدیدی که در حال حاضر میبینید حاصل تلاش بازیکنهای بزرگ و افسانه های قدیمی Dota است.افراد با تجربه تیم هایی مانند LGD,Vici Gaming,Tongfu,Dk در تیم های جدید رفتند و تجربیات و آموخته های خود را به بازیکن های جدیدتر منتقل کردند

مانند Zhang”xiao8″Ning یا Wang”Sansheng”Zhaohui.در International2014 تیم Newbee با ترکیبی جوان و بازیکن های کم تجربه توانست قهرمان شود.در International بعدی ۵جایگاه را تیم های چینی از آن خود کردند.

در International2015 تیم Cdec که هیچ کس فکر نمیکرد در بین تیم های قدرتمند چینی بتواند جایگاهی را کسب کند توانست بدون باخت تا فینال بیاید.

از این زمان بود که آکادمی تیم های Dota در چین شروع به کار کرد و تیم های خوبی را آموزش و راهی مسابقات کرد.درInternational2016 نوبت تیم بی نام و نشان دیگری از چین بود به نامWings gaming که توانست در بین تیم های قدرتمند آن زمان قهرمان مسابقات شود.


یکی از این تیم های آکادمی IG.Vitality است که تیم دوم IG به حساب می آید که دارای ترکیبی از استعداد های جوان و تشنه قدرت هست.

سال پیش نتوانست به International صعود کند اما امسال با قدرت توانست یک مکان در مسابقاتTI7 برای خود رزرو کند.

ترکیب تیم IG.Vitality بسیار قدرتمند در مهارت و تجربه هستند. دو بازیکن جوان Zhang” Paparazi”Chengjun و Xu”Sakata”Zichen رول Mid و Carryرا به عهده دارند که در موارد مورد نیاز جا به جا هم میشوند. بازیکنYang”Injuly”Xiaodong رولOfflaner را بازی میکند که هیرو های Batrider و Tidehunter را بسیار خوب بازی میکند.

دو بازیکن دیگر در رول Support بازی میکنند به نامSu”super”Peng و Gao”dogf1ghts”Tianpeng که هیروی Bountyhunter را بسیار خوب بازی میکند و درصد موفقیت ۶۶% را دارد.

حدود یک سال است این تیم با هم و در کنار هم بازی میکنند و به مرور زمان بسیار قوی و با مهارت شده اند.
اگر تیم IG.Vitality به مسابقاتTI7چشم دوخته باید از اشتباهات گذشته درس بگیرد و دیگر آنها را انجام ندهد. بهترین نتیجه برای این تیم رسیدن به ۸تیم برتر است ولی شاید اگر در بهترین شرایط خود باشند به مکان های بهتری هم برسند.

نقطه قوت تیم IG.Vitality بازیکن Carry تیم میباشد به نامPaparazi که در مسابقات DAC2017 در رول Mid هم توانست قدرت خود را به نمایش بگذارد و بازیکنانی مانند Sumail و -Miracle را شکست داده است.

تیم IG.Vitality شاید از نظر رتبه Cیا+C باشد ولی زیبایی TIهمیشه در همین بوده که تیم هایی که فکر میکنی قوی هستند شاید موفق نشوند به همین دلیل شاید قهرمان TI یک تیم شگفتی ساز شود مانند IG.Vitality

دیدگاهتان را بنویسید