پس از دعوت شدن به پنج رویداد در فصل جدید، تیم Newbee موفق شد جواز حضور در Dreamleague S8 را از منطقه ی چین بدست بی آورد.

تیم Newbee پس از بازی های فوق العاده اش در TI7، تصمیم گرفت تا با همان ترکیب قدم به فصل جدید بگذارد، و همین باعث شد تا به اکثر Minor و Major ها بصورت مستقیم دعوت شوند.اما Dreamleague s8 سبک جدیدی را پیش گرفت و تصمیم گرفت که هیچ تیمی را بصورت مستقیم دعوت نکند.در عوض تمامی تیم ها از شش منطقه ی مختلف در قالب لیگ بازی خواهند کرد، و جایزه ی 1.000.000 دلاری بین چهار تیم برتر تقسیم خواهد شد.

در حالی که مابقی مناطق در حال انجام بازی ها هستند، تیم صعود کننده از چین در یک براکت با قالب دو حذفی مشخص شد.تیم Newbee، نایب قهرمان TI7 موفق شد یک بار از سد ViCi و دو بار از LFY بگذرد، تا بلیط سومین Major از فصل جدید را بدست بی آورد.

برنامه های تیم Newbee در سه ماه پایانی سال 2017 بسیار شلوغ است، که آغاز با شدن StarLadder i-League Invitational S3 در چند روز آینده، این برنامه به جریان خواهد افتاد.آن ها در سه Minor و سه Major ابتدایی حضور دارند، و در مجموع باید برای بدست آوردن 2700 امتیاز تلاش کنند.

ترتیب رویدادهایی که تیم Newbee در پیش دارد:

12 الی 15 اکتبر: SL i-League Invitational – Minor (دعوت مستقیم)

26 الی 29 اکتبر: ESL One Hamburg – Major (دعوت مستقیم)

2 الی 5 نوامبر: AMD SAPPHIRE Dota Pit – Minor (دعوت مستقیم)

19 الی 26 نوامبر: Perfect World Masters – Minor (دعوت مستقیم)

1 الی 4 دسامبر: DreamLeague Season 8 – Major (مقدماتی)

15 الی 21 ژانویه: Galaxy Battles – Major (دعوت مستقیم)

دیدگاهتان را بنویسید