از اونجایی که برای هر منطقه تنها 1 جای خالی وجود دارد رقابت در این مسابقات بسیار نزدیک است. تیم های جدید برای نشان دادن توانایی های خود باید با تیم هایی قوی شناخته شده که بسیار آماده هستند روبرو شوند.

برای هر منطقه تیم ها به دو گروه تقسیم و برای رقابت های دو حذفی  که به صورت برنده 3 بازی یا  BO3 می باشد رقابت میکنند تا در نهایت از هر گروه دو تیم به مرحله پلی اف راه پیدا کنند . در نهایت از هر منطقه یک تیم جواز شرکت در مسابقات DAC 2017 که به صورت Lan در آوریل (فروردین) را بدست می آورند. در این مسابقات تیم های OG , EG , Newbee , Wings Gaming به همراه برنده مسابقات مقدماتی CIS , America ,SEA حظور خواهند داشت.

Group A

groupa

با اولین نگاه به جدول متوجه خواهید شد که تیم تازه تاسیس B)ears توانسته در اولی قدم بسیار پر قدرت از تیم  AD Finem که در مسابقات Boston Major به خوبی در جدول بالا آمده بود را با نتیجه 2-0 شکست دهد. از نکان جالب این بازی میشه جایی رو گفت که وقتی تیم AD Finem هیروی Riki  رو برداشت  تیم B)ears تا انتهای بازی 58 تا sentries   گرفت!

در بازی دیگه که دو تیمNa’vi و Secret که در هر 3 بازی با فشار بی امان از طرف تیم Na’vi با کاپیتانی جدید ‘Pajkatt’ تونست بازی رو به نفع خوشون به پایان ببرند.

groupb

شاید زیبا ترین بازی این گروه جایی بود که دو تیم Cloud 9 و Alliance با هم رقابت میکردند. هر دو مسابقه کمتر از 30 دقیقه طول کشید و اختلاف Kill های دو تیم بسیار زیاد بود. تیم سویدی کاملا حریف خودش رو زیر سلطه قرار داده بود. تیم Alliance  که هر بار بتونه Tiny/lo رو با هم برمیداره و موفق هم میشه اما تو چند بازی اخیر به نظر میرسه این استراتژی شون جواب نداده و بازنده بودن.

 

Group A

February 5, 15:00 CET: B)ears vs Natus Vincere (upper bracket finals)

February 6, 15:00 CET: Ad Finem vs Team Secret (lower bracket)

February 7, 15:00 CET: TBD (lower bracket finals)

Group B

February 5, 18:00 CET: Team Liquid vs Cloud 9 (upper bracket finals)

February 6, 18:00 CET: Alliance vs Ninja in Pyjamas (lower bracket)

February 7, 18:00 CET: TBD (lower bracket finals)

دیدگاهتان را بنویسید