باسلام خدمت تمامی دوستان

در رابطه با برگزاری اولین مسابقات پیش بینی ، جوایز و اهدای آن به نفرات برتر :

اول از همه بابت وقفه پیش آمده در اهدای جوایز باید خدمتتان عرض کنیم بعد از اتمام رویداد اینترنشنال 7 و مسابقات پیش بینی تعدادی تماس مبنی بر احتمال مشکل و ابهام در امتیازات وظیفه خود دانستیم تا تمامی امتیازات نفرات برتر و حتی تعدادی دیگر را بررسی کنیم تا مطمعن شویم حق کسی ضایع نخواهد شد بعد از این موضوع و حل آن متوجه چیز خاصی نشدیم جز یک مورد که آن هم برای تمامی شرکت کنندگان به صورت مساوی 10 امتیاز کمتر داده شده بود که در نتیجه کل بی تاثیر بود و جا دارد عذر خواهی ما را در این باب بپزیرید .

در ادامه باید خدمت تمامی دوستان ‌عزیز عرض کنیم که هدف از برگزاری مسابقات پیش بینی ایجاد فضایی جدید هیجانی ، رقابتی و صمیمانه برای دوستداران و گیمر های بازی دوتا دو برای رویداد بزرگ اینترنشنال 7 در قابی دیگر بود ( به همین دلیل هم ثبت نام در این مسابقات را رایگان انجام دادیم ) تا بتوانیم لذت دیدن این رویداد و مسابقات را چند برابر کنیم و مفتخریم که اعلام کنیم با توجه به مدت زمان کمی که برای تبلیغ مسابقات پیش بینی داشتیم 554 نفر شرکت کننده ثبت نام کردند و در طول برگزاری مسابقات بازخوردهایی بسیار مثبت از شما عزیزان دریافت کردیم که باعث خوشحالی و دلگرمی ماست .

در کنار آن برای نفرات برتر جوایزی نفیس برای اهدا اماده کردیم که به شرح زیر می باشد :

نفر اول(آقای محمد جواد عزیز پور با 1310 امتیاز) یک عدد  ماوس مخصوص بازي ريزر مدل Deathadder Elite به ارزش تقریبی 350 هزار تومان (3729***0915)

نفر دوم (آقای اکبر آسیایی با 1270 امتیاز) یک آرکانا به دلخواه از لیست موجود (1289***0938)

نفر سوم(آقای مصطفی بهلگردی با 1240 امتیاز) یک آرکانا به دلخواه از لیست موجود (4577***0935)

و یک نفر از تمامی کسانی که بالای 800 امتیاز را در مسابقات کسب کرند به جز سه نفر اول به قید قرعه یک آرکانا به دلخواه از لیست موجود اهدا می شود.(آقای پارسا جعفری با 810 امتیاز)

همچنین 2 ارکانا در چنل دیسکورد از طرف تیم گیم پلاس به قید قرعه در زمان برگزاری مسابقات داده شده است.

جوایز به زودی به نفرات برتر اهدا خواهد شد. شما در تصویر زیر میتوانید 10 نفر برتر این پیش بینی را مشاهده کنید.

تیم گیم پلاس سعی دارد تا مسابقات پیش بینی را ادامه داده و حتی برای بازی ها و رویداد های دیگر نیز دایر کند تا همه علاقه مندان به ورزشهای الکترونیکی کشورمان بتوانند در زمان برگزاری رویداد هیجان و لذت بیشتری را تجربه کنند .

امید را بر این داریم تا بتوانیم در پیشبرد و حرفه ای تر شدن این صنعت در کشورمان نقشی پر رنگ ایفا کنیم و از همه شما عزیزان خواستاریم ما را در انجام هر چه بهتر و بیشتر فعالیت هایمان همراهی کنید .

با تشکر تیم گیم پلاس

6 دیدگاه ها

  1. اقا خسته نباشید و‌ واقعا دمتون گرم ، ما که با بچه های گیم نت هممون شرکت کردیم و واقعا تو‌ جو پیش بینی بودیم ، فقط ای کاش برنده مشدم ?

    • سلام به شما دوست عزیز
      مطمعنا ما هم خیلی دوست داشتیم به نفرات بیشتری جایزه بدیم اما با توجه شرایط موحود و همکاری نکردن اسپانسر ها تا جایی که تونستیم جایزه ها رو افزایش دادیم امیدواریم در دوره های بعدی از این سری مسابقات بتونیم جوایز نفیس تری رو در اختیار شما بزرگواران بزاریم

دیدگاهتان را بنویسید