team secret

مسابقات Perfect World Masters minor که یکی دیگر از سری مسابقات minor فصل جدید رشته Dota 2 می باشد، بعد از ارسال دعوتنامه برای دو تیم LGDFY و NewBee امروز تیم Secret را به عنوان سومین و آخرین تیمی که به صورت مستقیم به این مسابقات دعوت شده است، معرفی کرد.

این رویداد که با جایزه ای 300.000 دلاری و 300 امتیاز برای راه یابی به مسابقات The International 2018 همراه است از نوزدهم تا بیست و ششم ماه نوامبر و در شانگهای چین برگزار می شود. اولین فصل این مسابقات با حضور ده تیم برگزار خواهد شد که سه تیم به صورت مستقیم، دو تیم از چین و پنج تیم از بخش مقدماتی که از مناطق اروپا، شمال آمریکا، جنوب آسیا، جنوب شرقی آسیا و CIS برای کسب مقام قهرمانی تلاش خواهند کرد.

تیم Secret بعد از باخت 2-1 در مقابل تیم Liquid و قرار گرفتن در رتبه 9-12 در رویداد The International امسال، دو بازیکن جدید را به جای KheZu و MP وارد تیم کرد تا فصل جدید را با بازیکنانی متفاوت شروع کند. بازیکنان جدید این تیم که با نامهای Ace و FaTa شناخته می شوند، افراد شناخته شده ای در این رشته می باشند و در حال حاضر تیم Secret توانسته است به دو فینال بخش مقدماتی مسابقات PGL Open: Bucharest و Starladder | i-League Invitational Season 3 راه یابد و امروز در مسابقات ESL One Hamburg بازی خواهد کرد.

لیست بازیکنان Team Secret:

Marcus ‘Ace’ Hoelgaard

 Nai Zheng ‘MidOne’ Yeik

 Adrian ‘Fata’ Trinks

Yazied ‘YapzOr’ Jaradat

Clement ‘Puppey’ Ivanov

دیدگاهتان را بنویسید