بعد از 3 بازی هیجان انگیز تیم NP توانست به رقیب خود تیم Secret غلبه کند و تیم Secret را به خانه بفرستد.

بازی اول :

 

در اوایل بازی اول بین دو رقیب خونی , تیم Secret شروع ضعیفی از خود نشان داد ولی در اواسط بازی تیم Secret با ایستادن و مقاومت کردن در Highground خود توانست به بازی برگردد.

لاین اپ تیم NP به نظر بهتر میرسید ,تیم NP  با دو  پیک Templar Assasin برای Adrian ‘FATA-‘ Trinks و پیک Bristleback برای Jacky ‘EternalEnvy‘ Mao کاملا به اوایل بازی مسلط شد و تیم Secret با پیک Luna برای Noah ‘MP‘ Pyo و پیک Invoker برای Nai ‘MidOne‘ Zheng Yeik تمام تمرکز خود را روی اواسط و اواخر بازی گذاشت.

لاین اپ هجومی تیم Secret با شکست سختی در لاین Top مواجه شد , Bristleback و Io به نتهایی لاین را در دست گرفتند و تیم Secret مجبور به تعویض کردن لاین هاشد و در لاین Mid هم Templar Assasin کنترل لاین را در دست داشت تا اینکه با کمی کمک Clement ‘Puppey‘ Ivanov ; کاپیتان تیم Secret هیروی Invoker توانست موقعیت خود را در لاین تثبیت کند.

وقتی لاین اپ تهاجومی Secret با شکست مواجه شد ساپورت های این تیم تصمیم به جابجایی و Smoke Gank گرفتند که نتیجه ی خوبی نداشت و تیم NP با ابتکار عمل خود تواست چند Pick-off بسیار مهم انجام دهد و Tower های تیم Secret را یکی پس از دیگری تخریب کند.

تیم Secret که در Base خود محاصره شده بود توانست با حظور درخشان Invoker و هوک شات های زیبای  Yazied ‘YapzOr‘ Jaradat  با هیروی Clockwork محاصره را بشکند و تیم NP را مجبور به عقب نشینی کند و در پی ان به تیم Secret فضای کافی برای Split-Push و Jungle داده شد.

وقتی بازی به مرحله نهایی رسید تیم NP نتوانست دفاع تیم Secret را درهم بشکند ولی در Lasthit بسار پیشی گرفت از تیم حریف و تیم Secret با اینکه 3 باراکس از دست داده بود توانست با استفاده از نقطه ضعف تیم NP یعنی اماده نبودن Black King Bar برای هیرو های تیم NP و رسیدن بازی به اواخر و تاثیر بالا Luna و Invoker در تیم فایگ ها یک درگیری خوب را مدیریت کند و شرایت بازی کاملا  به نفع تیم Secret جلو میرفت و تیم NP نمیتوانست جلوی هیروی Luna و پشتیبانی بسیار قوی  تیم Secret از Luna کاری از پیش ببرد وسرانجام بعد از 64 دقیقه شکست را قبول کرد.

تیم Secret این پیروزی را  بی شک مدیون Clockwork و Invoker با کنترل بسیار بالای تیم فایگ ها بود.

بازی دوم :

در بازی دوم تیم Secret شروع بهتری داشت با پیک  Queen of Pain برای MidOne و Troll Warlord برای MP و همچنین هیروی قدرتمند Abbadon برای Maurice ‘KheZu‘ Gutmann تیم Secret در اواسط بازی در  موقعیت بسیار بالا تری نسبط به تیم NP قرار داشت , تیم NP که نمیخواست اشتباه بازی اول را تکرار کند اینبار هیروی Luna که یک هیروی بسیار قوی در نابود کردن استحکامات تیم حریف است را انتخاب کرد و بازی دوم بر دوش Kurtis ‘Aui_2000‘ Ling با هیروی Treant Protector و  Lina که به تنهایی Pick-off های زیادی انجام دادند بود.

در دقایق اول Secret بازی را در دست داشت, MidOne توانست Fata را در لاین شکست دهد و با بازی تهاجمی بسیار زیبای Abbadon جلوی Luna  تیم NP در شرایت سختی قرار داشت.

تیم NP توانست در دقیقه 18 بازی با کشتن 4 هیرو از Secret و نابود کردن تمام Tier 1 Towers گامی مستحکم در مسیر پیروزی بردارد.

هرچه قدر به اواخر بازی نزدیک تر میشدیم تیم Secret به خاطر حرکات حریصانه خود و Double Midas در حال مجازات شدن بود و کنترل بازی را از دست داد در دقیقه ی 29 تیم NP با 18000 پیشی در گلد توانست بازی را به Base تیم Secret بکشاند و سرانجام پس از42 دقیقه  بازی تیم NP , بازی را به نفع خود به پایان رساند.

بازی سوم :

در بازی سوم تیم NP تصمیم گرفت مثل بازی اول با لاین اپ IO و BrirstleBack به بازی برود, همانند بازی اول تیم NP از لاین اپ IO و BristleBack نتیجه ی خوبی گرفت.تیم Secret با پیک Earth Spirit هیروی محبوب YapzOr و Lycan و Slardar به مصاف تیم NP رفت ولی اوایل بازی کمی مساوی به نظر میرسید.

در اوایل بازی شاهد اتفاق زیاد خواصی نبودیم , تیم NP توانست FistBlood را ازآن خود کند ولی تیم Secret توانست با گرفتن 2 Kill در همان لحظه FirstBlood را جبران کند. با جابجایی های پیاپی Earth Spirit نتیجه به نفع تیم Secret پیش میرفت اما تیم NP با Push دادن سریع در دقیقه8  یکی از Tower های تیم Secret را تخریب کرد , Secret که میخواست جواب حریف را بدهد در لاین Top با Pick-off کردن BristleBack تلاش کرد یک Tower از NP بگیرد ولی Lina در همان لحظه Tower لاین Mid را تحت فشار گذاشت و Secret را مجبور به عقب نشینی کرد.

بعد از 17 دقیقه تیم NP توانست کنترل بازی را از دست Secret خارج کند و جنگل تیم Radiant را کاملا کنترل کند.

تیم NP توانست با تعمه قرار دادن BristleBack و پشتیبانی بسیار خوب از او 3 Kill و روشان را ازآن خود کند, چند دقیقه ی بعد که Secret هیج Tower بیرونی نداشت در وضعیت بهرانی قرار گرفت Secret سعی کرد  با کشتن 4 هیرو از تیم NP در دقیقه 28 در بازی باقی بماند ولی تیم NP تیم Secret را بی جواب نگذاشت و با کشتن 2 نفر از Secret نتیجه را عوض کرد.

در دقیقه ی 28 ما شاهد اخرین تلاش تیم Secret بودیم , تیم NP در حال دست و پنجه نرم کردن با روشان بود که تیم Secret تصمیم گرفت با یک Smoke خود را به گودال روشان برساند ولی دیر رسیدند و Aegis در دست تیم NP بود , ولی Secret در صورتی که میتوانست عقب نشینی کند تصمیم به تیم فایگت گرفت و در نهایت 3 نفر اصلی خود را  از دست داد و تیم NP که در حال ادامه دادن به پیشروی خود بود و به پیشروی تیم Secret در مسابقات Manila Masters پایان داد.

در راند بعدی شاهد بازی تیم NP و IG خواهیم بود.

 

به نظر شما با این ترکیب جدید تیم NP میشود به حظور این تیم جزء 3 تیم برتر این تورنمنت امید وار بود ؟

دیدگاهتان را بنویسید