تیم Liquid با شکست تیم VG.J  قهرمان فصل سوم مسابقات Starladder شد .

بعد از حذف در مسابقات مقدماتی Boston Major و اضافه شدن GH به این تیم ،Liquid بلاخره تونست با این قهرمانی خودش رو به تیمهای مدعی اضافه کنه .

VG.J که قبل از رسیدن به فینال موفق به شکست قهرمان مسابقات اینترنشنال Wings شده بود امیدوار بود بعد از پیروز در بازی اول بتونه قهرمانی این مسابقات رو بدست بیاره ولی Liquid با 3 پیروزی پشت سر هم با درخشش Miracle- و GH تونست قدرت خودش رو نشون بده .

در بازی اول Liquid با پیک هایی که در ابتدای بازی کشتنشان سخت بود مانند timbersaw و brewmaster بازی را شروع کرد.

همه چیز بر وفق مراد Liquid بود تا اینکه تیم VG.j با جوین های به موقع و فکوس بیشتردر تیم فایت ها بازی را در دست گرفت و در نهایت با بازی تحسین برانگیز Rotk با هیرو Centaur و همچنین یک lifestealer که تقریبا کشتنش غیرممکن بود توسط Agresif پایان یافت.

در نهایت از حق نگذریم و باید بگیم که بازی fy با هیرو Rubick واقعا MVP بود و تقریبا کاری نبود که تو بازی انجام نداده باشه!!

در بازی دوم Liquid هیرو Centaur را مال خود کرد و همچنین Invoker که هیرو تخصصی Miracle هستش.

تیم VG.j که هیرو lifestealer را همانند بازی اول پیک کرده بود توسط Enigma کانتر پیک شد و نتوانست تاثیر گذاری بازی اول را داشته باشد.

در ادامه freez توانست با هیرو Ember سولو کیل بگیرد و بر لاین خود حاکم شود.

بازی تا دقایق ۱۰-۱۵ در دست تیم چینی بود،به شکلی که هم در Networth و هم در تاورها برتری داشت.

در دقیقه ۱۸ بازی یک تیم فایت جدی رخ داد که با یک blackhole بدون نقص از kky و چند کمبو عالی از Miracle تمامی کری های تیم VG.j کشته شدند و Liquid موفق شد گلد چند تاور و همچنین Roshan را بدست بیاورد.

در نهایت در دقیقه ۲۴ بازی Liquid توانست lifestealer را بکشد و همچنین dieback کند،و نتیجه ی بازی را به ۱ -۱ تغییر دهد.

و اما بازی سوم که نظر شخصی خودم بهترین بازی این سری بین ۴ بازی بود.

تیم VG.j با پیک های بسیار عالی برای تیم فایت وارد بازی شد و تقریبا برتری در بازی را به چشم میدید.اما پیک و سبک بازی Rat از تیم Liquid تمامی نقشه های انها را براب کرد.به شکلی که در دقیقه ۲۸ بعد از کلی اسپلیت پوش gh با یک Relocate به موقع از وسط فایت morphling را به لاین پایین برد و در کمتر از ۱۰ثانیه موفق به خراب کردن باراکس ها شدند.

تیم Liquid دست ازبازی به سبک Rat بر نداشت و بارها این کار را با هیرو های beastmaster و Ember نیز انجام داد و توانست با اینکه ۳۲ – ۱۶ در کیل ها عقب بود،بازی را به نفع خود تمام کند.

این بازی جذاب رکورد بیننده ی انلاین یک بازی دوتا در چین رو شکست و 3 میلیون بیننده ی انلاین فقط در چین داشت !!!

 

و اما بازی چهارم که بازی نهایی بود!

تیم Liquid که بعد از ۳ بازی حالا دیگر اشنایی کامل را از حریف خود داشت،با یک درفت پیک جالب (am و io( در لاین وسط که Miracle و gh این هیروها را بازی میکردند و همچنین Rubick که به صورت roamer بازی میکرد توانست ۴ بار storm را در کمتر از ۱۰دقیقه بکشد و تقریبا این هیرو را از بازی حذف کرد.

در ادامه بازی Miracle که کلی بهش خوش گذشته بود top networth بازی شده بود و از هیچ dive و تلاش برای کیل دریغ نمیکرد.

همزمان با این اتفاقات mutambu با هیرو necro و Mindcontrol با هیرو Centaur فارم عالی و بدون مزاحمتی رو داشتند و اینگونه بود که تیم Liquid به راحتی پیروز بازی چهارم و همچنین سومین برد خود در سری شود و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

در پایان بازی، بازیکنان Team Liquid در مصاحبه ای که انجام شد از حامیان خود تشکر کردند و با ذکر این مساله که حریف خود را دست کم نگرفتند؛و اشتباه دفعات قبل را انجام ندادند، این قهرمانی را تقدیم به طرفدارانشان کردند.

جوایز مسابقات Starladder :

Team Liquid : $ 135000

VG.J : $ 60000

TNC : $ 30000

OG : $ 30000

دیدگاهتان را بنویسید