مسابقات ti7 امروز شروع میشه و بازیکن تیم Empire یعنی Chappie ممکنه که در روز آغاز بازی ها به سیاتل نرسه!!

مشکله ویزا یکی از کابوس های همیشگی تیم های شرکت کننده در ti بوده،ولی امسال شاهد بودیم که اکثر تیم ها بدون مشکل تونستن خودشون رو به سیاتل برسونن.

در این میان chappie بازیکن تیم Empire هم تونست کارهای ویزاشو انجام بده،و قادر به گرفتن پاسپورتش از سفارت خونه نبود.با این حال که کمتر از یک روز به آغاز مسابقات زمان مونده ممکنه که نتونه خودش رو به موقع برسونه.

اگر کارهاش درست بشه بزودی و قبل از پایان روز اول میتونه در کنار تیمش باشه و تیم با ترکیب اصلی به نبرد با رقیبانشون بره،ولی اگر نتونه پاسپورتش رو دریات کنه resolut1on به صورت جایگزین در تیم قرار میگیره تا مسابقات به مشکل نخوره،تا زمانی که chappie به ترکیب برگرده.resolut1on که از قبل در سیاتل حاظر بود و در تیم گزارشگر های روس زبان جای داشت،حالا میتونه در کنار تیم قدیمی خودش هرچند مدتی کم،ولی لذت ببره و بازی کنه.

از سال ها قبل Resolut1on بخشی از تیم گزارشگر های روس زبان بود تا سال ۲۰۱۶ که به Digital Chaos پیوست. زمانی که در تیم Emipre بود اون ها تونستن بردهای خوبی هرچند در تورنمنت های کوچک بدست بیارن،مثل starladder starseries season 11.اما زمانی که سال قبل به تیم DC رفت تونست روی استیج بزرگتر و در مقابل تیم های بزرگتر بازی های خوبی رو از خودش ارائه بده،تا جایی که مقام دوم TI6 رو کسب کنن.

در آخر امیدواریم که chappie بتونه پاسپورتش رو به موقع بگیره و در کنار تیمش باشه،تا زحمات و تمرینات یک ساله ی یک تیم سر موضوعات کوچک به هدر نره.

یک دیدگاه

  1. موضوعات کوچک؟؟؟
    باو واسه پاس و ویزا باید 2 سال بری سربازی تا بهت بدن
    موضوع کوچکی نیست !!! و بلعکس گندست و می تونه نزاره بری خارج معروف شی
    پس این یه آپشنه نه موضوع کوچیک
    اکی ترنسلیتر؟

دیدگاهتان را بنویسید