تیم Elements Pro Gaming با اعضای جدید و ترکیب جدید برای مسابقات انتخابی فردا میروند.
تنها یک هفته قبل carry و midlaner تیم که دیدند موفقیت چندانی بدست نمی آورد تصمیم به ترک تیم کردند. چند روز بعد از این اتفاق با رفتن Gordan “g0g1” Proschic تیم در در دوران تاریکش بود تا الان که با آمدن Duško “Boranija” Boranijaševic یکی از جاهای خالی را پر کرد.
دو جای خالی دیگر توسط Ilya “Illidan” Pivtsaev و Roman “rmN” Paley پر شدند.
بازیکن Roman یک بازیکن قدیمی است که مدت زیادی است در میادین Dota2 است تنها دفعه ای که یک موفقیت داشت هنگامی بود که به تیم Fantastic Five در اوایل 2016 رفت.
تیم Navi او را برای لیگ های بزرگ انتخاب کرد و در ترکیب خود گذاشت و بیشتر سال را در این تیم گذراند و الان با عضویت در تیم EPG شاید بتواند موفقیت های زیادی داشته باشد.
بازیکن دیگر یعنی Ilya هم دوران زیادی در Dota 2 بوده است این بازیکن بیشتر دوران Dota 2 بازی کردنش در تیم Virtus.pro بوده است سپس از تیم اخراج شد. این بازیکن افتخارات زیادی در تیم Vp داشته است و این بازیکنان بی سر و صدا در تیم های Team Spirit و Fantastic Five رفت اما موفقیتی با این تیم ها نداشت و حالا در تیم Elements Pro Gaming به دنبال موقعیت برای موفقیت است.
بازیکن دیگر این تیم یعنی Boranija هموز در اوایل کار است و مانند Ilya و Roman سابقه کاری زیادی ندارد و این میتواند برای او پیروزی زود هنگاهی باشد.
به عهده گرفتن لاین mid در این تیم میتواند شانسی برای این بازیکن صربستانی به امید موفقیت برای این بازیکن و تیم EPG.
ترکیب تیم Elements Pro Gaming به صورت زیر است:

 Ilya ‘Illidan’ Pivtsaev
Duško ‘Boranija’ Boranijaševic
Damir ‘Mitch’ Skaricic
Nikola ‘LeBronDota’ Popovic
Roman ‘rmN-‘ Paley

دیدگاهتان را بنویسید