درست چند ساعت مانده به پایان زمان نقل و انتقالات، با خروج Kingrd و hFh از Digital chaos SA این تیم سه نفره شد.

زمان بسته شدن ترکیب ها و پایان نقل و انتقالات، امشب یعنی 3 اکتبر است.پس از این، ترکیب تیم ها برای فصل جدید نهایی می شود تا آن ها با شرکت کردن در Minor/Major ها بتوانند برای حضور در TI8 امتیاز لازم را کسب کنند.

در واپسین ساعت ها، هر دو بازیکن برزیلی یعنی hFh و Kindrd اعلام کردند که باید سه هم تیمی اهل پرو خود در تیم تازه تاسیس Digital Chaos SA را ترک کنند.براساس پستی در فیسبوک Kingrd،این دو بازیکن برزیلی پیشنهادی از یک تیم و اسپانسر برزیلی دریافت کرده اند که می خواهند فصل پیش رو را با آن ها ادامه دهند.آینده ی سه بازیکن باقیمانده اصلا مشخص نیست و ممکن است فصل پیش رو را از دست بدهند.هنوز هیچ خبری از طرف سازمان منتشر نشده، و طرفداران باید منتظر بمانند تا وضعیت این تیم در چند ساعت آینده مشخص شود.

تغییر در ترکیب، حتی برای تیم های تازه تاسیس نیز عواقبی را در پیش دارد.براساس قوانین Valve:

آیا یک تیم می تواند با بازیکن جایگزین بازی کند؟

بله، با کسر از امتیازات این تیم که پیرو قوانین زیر است:

.اگر شما حداقل با چهار بازیکن ثبت نام شده، در مرحله ی مقدماتی شرکت کنید و پس از آن برای مرحله ی Lan هر پنج بازیکن حضور پیدا کنند، هیچ مجازاتی در کار نیست.
.اگر شما حداقل با چهار بازیکن ثبت نام شده، در مرحله ی مقدماتی شرکت کنید، و برای مرحله ی Lan نیز از جایگزین استفاده کنید،به بازیکنلن اصلی 75% امتیاز و بازیکن جایگزین 50% تعلق می گیرد.
.در سایر موارد، همه ی بازیکنان 25% از کل امتیازات را می گیرند.

تیم Digital Chaos SA جایگاه خود را در PGL Open Bucharest که تقریبا دو هفته دیگر آغاز می شود، محکم کرده بود.تیم های شرکت کننده بر سر 300.000 دلار و 300 امتیاز با یکدیگر مبارزه خواهند کرد.

اگر Digital Chaos با قرار گرفتن در چهار تیم برتر امتیازی را کسب کند، ما شاهد اولین کسر امتیاز، و همچنین عواقب گوناگون دیگر در فصل جدید خواهیم بود.

ترکیب فعلی Digital Chaos SA:

Peru Leonardo “LeoStyle-” Sifuentes
Peru Renato “Kingteka” Garcia
Peru Farith “Matthew” Puente

دیدگاهتان را بنویسید