تیم Digital Chaos اخرین تیم است که راهی مسابقات The Summit 7 میشود.

بنا به مشکلات ویزا برای بازیکنان تیم Clutch Gamers که مقام اول در مقدماتی The Summit 7 در قاره Sea را کسب کرده اند, تیم Digital Chaos جایگزین این تیم در تورنمنت پیش رو میشود.

به نظر میرفت گزینه ی اول برای جایگزینی Clutch Gamers تیم Warriors Gaming.Unity باشد به خاطر اینکه در مقدماتی Sea مقام دوم را کسب کرد و جایگزین درجه یک تیم Clutch Gamers است ولی تا مرحله ی Lan تورنمنت The Summit7 زمان کمی باقی مانده و تیم Warriors Gaming.Unity نمیتواند در این مدت کم ویزای بازیکنان خود را فراهم کند بنا بر این مسعولان این تورنمنت تصمیم به انتخاب تیم Digital Chaos گرفتند زیرا تمام بازیکنان این تیم در  ایالات متحده (United States ) زندگی میکنند و برای حظور در تورنمنت نیاز به ویزا ندارند همچنین تیم Digital Chaos در مقدماتی قاره North America مقام دوم را کسب کرد و در این زمان کم جایگزین بسیار مناسبی برای تیم Clutch Gamers به حساب می اید.

تیم Clutch Gamers تنها تیم قربانی مشکلات ویزا نیست , چند روز پیش تیم چینی  CDEC Gaming اعلام کرد 2 بازیکن و Coach این تیم نمیتوانند ویزا تهیه کنند ولی یک تیم چینی دیگر با نام  LGD Gaming جایگزین این تیم شد.

تورنمنت Beyound the Summit 7 در تاریخ June 14-18 در خانه ی Beyound the Summit برگذار خواهد شد , با حظور 8 تیم از قاره های مختلف و همراه با 100.000$ جایزه برای تیم های شرکت کننده.

 

تیم های شرکت کننده در The Smmit 7 :

Virtus Pro (دعوت مستقیم )

VG J ( دعوت مستقیم )

Team Secret ( دعوت مستقیم )

 

NP (برنده مقدماتی NA)

Natus Vincere (برنده مقدماتی EU)

Team Empire (دعوت شده توست حامی مالی تورنمنت LootBet)

LGD Gaming  (جایگزین تیم CDEC)

Digital Chaos (جایگزین تیم Clutch Gamers )

تورنمنت Galaxy Battle و The Summit 7 دو تورنمنت با زمان بندی دقیق و اخرین تورنمنت های قبل از International 7 هستند که به قهرمان مسابقات شانس دعوت مستقیم در بزرگ ترین تورنمنت Dota2 را میدهد.

 

به نظر شما تیم های جایگزین شده شانس قهرمانی داردند ؟

دیدگاهتان را بنویسید