خبری که بسیار در رسانه ها فضای اجتماعی و سایت های خبری دوتا پیچیده است، خبر رسیدن Abed بازیکن مید تیم DC به 10K mmr است.

این تیم در مسابقات انتخابی آمریکای شمالی توانست با بازی خوب و با دقت حریف های خود را کنار بزند و جواز حضور در مسابقات TI7 را بدست آورد.

اگر فلش بکی به سال گذشته بزنیم متوجه می شویم ترکیب قبلی تیم DC در مسابقات TI6 خوش درخشید و بر خلاف انتظار ها تیم قدرتمند و پر طرفدار EG را در نیمه نهایی در هم کوبید و به فینال مسابقات راه یافت. این تیم در بازی اول فینال بسیار خوب و هماهنگ بازی کرد و توانست تیم Wings را در هم کوبد اما بخت با این تیم یار نبود و 3 بازی پشت سر هم را به تیم Wings باختند و توانستند مقام دوم بزرگترین مسابقات دوتا 2 را بدست آورند.

اما حالا ترکیب جدید این تیم بسیار فرق کرده است و مهم ترین تغییر آن Abed بازیکن مید این تیم است باید دید که آیا این بازیکن با 10k mmr میتواند سرنوشت جدیدی را برای خودش و تیمش رقم بزند یا که mmr فقط یک عدد است.

تیم DC بعد از TI6 پایان راهش نبود و توانست در مسابقات Boston Major جزو چهار تیم اول شود و در مسابقات ESL Genting 2017 مقام اول را بدست آورد اما سریعا پس از این مسابقات بازیکنان این تیم خواستار جدایی از تیم DC شدند به صورت معجزه آسایی این تغییر سریع انجام شد و بازیکنان قدیم تیم DC از این تیم جدا شدند و کمپانی DC توانست تیم Onyx را دقیقا قبل از مسابقات Kiev Major زیر نظر خودش داشته باشد.

ترکیب این تیم از دو بازیکن آمریکایی و دو بازیکن کره ای و یک بازیکن فیلیپینی تشکیل شده است .

Sam ‘BuLba’ Socale بازیکنی 25 ساله است که وارد دهمین ساله شرکت در مسابقات حرفه اش میشود و Azel ‘Abed’ Yusop هم بازیکنی بسیار جوان است که توانسته به 10k mmr برسد.

حرف زدن تنها کافی نیست و باید دید این بازیکنان در میدان مسابقات چه میکنند .

اگر بخواهیم در مورد رتبه این تیم صحبت کنیم میتوانیم بگوییم این تیم از تیم هایی در مسابقات TI7 بهتر است و از بسیاری از تیم ها ضعیف تر است اما واقعا این ها مبنایی برای تعیین قهرمان مسابقات نیستند همانطور که سال پیش کسی فکر نمیکرد تیم DC بتواند به فینال مسابقات برسد و مقام دومی را کسب کند.

به هر حال به امید موفقیت برای این تیم مخصوصا بازیکن جوان و توانای این تیم یعنی Abed

 

 

دیدگاهتان را بنویسید