اولین تورنمنت Zotac Cup فردا در 3 June  به نتیجه ی پایانی خود میرسد.

همان طور که پیش بینی میشد دو تیم دعوت شده Newbee و NP به فینال این تورنمنت رسیدند و برای بدست اوردن جایزه این تورنمنت به مصاف هم میروند.

این تورنمنت که 2 روز بعد از Manila Masters شروع و یک روز قبل از Epicenter به اتمام میرسد توجه تماشا چیان زیادی را جلب کرده است.

Zutac Cup بر خلاف بقیه تورنمنت ها یک کار بسیار جالب انجام داده است , با دعوت مستقیم فقط دو تیم و باز گذاشتن مرحله ی مقدماتی برای 6 تیم دیگر از سرتاسر جهان این اجازه را داده که تیم های دسته 2 در کنار تیم های دسته 1 به رقابت بپردازند.

براکت تک حذفی  این تورنمنت :

در مرحله ی اول حذفی تیم Digital Chaos و Danish Bears (Cloud 9) مغلوب حریفان خود شدند و به مرحله ی بعد راه پیدا نکردند.

تیم NP و Newbee در Manila Masters هم حظور داشتند ولی به مصاف هم نرفتند.اخرین بازی تیم NP و Newbee به مرحله ی گروهی مسابقات DAC 2017 بر میگرددکه تیم Newbee با نتیجه ی 2-0 تیم NP را شکست داد.

تیم Newbee با شکست دادن تیم های Team Secret , OG , EG و راه یافتن به فینال شروع عالی از خود نشان داد , در حالی که تیم Newbee در فینال منتظر حریف خود بود تیم NP توانست با تحت سلطه گرفتن Lower Bracket و شکست دادن تیم های Team Secret , Invictus Gaming , Faceles به مرحله ی نیمه نهایی در Lower Bracket راه پیدا کند که سرانجام توسط تیم EG که قهرمانی این تورنمنت را نیز کسب کرد از این تورنمنت حذف شد.

دو تیم Newbee و NP هر دو شانس قهرمانی Manila Masters را داشتند ولی ناکام ماندند اما در Zotac Cup همچون  Manila Masters با یک درخشش عالی , به فینال رسیدند و فردا در یک بازی Best of 5 به مصاف هم میروند.

تیم Newbee یا تیم NP،کدامیک جایزه Zotac Cup را به خانه میبرد ؟

دیدگاهتان را بنویسید